^Powrót
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

"Studiowanie karate jest jak wspinanie się na wysoką górę. Życie również przypomina wspinaczkę. Ważne jest, żeby wytrwale próbować dotrzeć na sam szczyt. Kiedy już się go osiągnie, można wiele dostrzec i zrozumieć. Stojąc u podnóża góry, można tylko podziwiać jej szczyt." ....................................................... Wielki Mistrz Shigeru Oyama, 10 dan


MKS KOYAMA
Telefon: 501-445-554
e-mail: mks@koyama.pl

Oyama Karate

KARATE i kickboxing

Małopolski Klub Sportowy KOYAMA - OYAMA KARATE - KICKBOXING

AKTUALNOŚCI

Mistrzostwa Makroregionu Południowego - Częstochowa 2021

     W dniu 23 października 2021 r. w Hali Sportowo-Widowiskowej "Polonia" w Częstochowie, odbyły się Otwarte Mistrzostwa Makroregionu Południowego OYAMA PFK w konkurencjach KUMITE. Wystartowało blisko 250 zawodniczek i zawodników, reprezentujących 26 klubów Oyama karate i 1 klub Kyokushin IKO Nakamura z Limanowej. W zawodach wzięła również udział ekipa MKS KOYAMA i KAS pod opieką Sensei Dominika Rzepki.

      Nasz klub reprezentowało 8 osób, z których 6 stanęło na podium. Pierwsze miejsca zajęli: Alicja Twardowska, Klaudia Bularz i debiutant – Dominik Pieczara. Drugie miejsce wywalczyła Lena Jarząbek – także debiutantka, a trzecie Zofia Marzec i Julia Budzińska. Niestartujący z powodu kontuzji Stanisław Barycki również zaliczył debiut biorąc udział w pracach komisji sędziowskiej. Tradycyjnie Shihan Ryszard Żółty pełnił funkcję sędziego maty a Shihan Mirek Osika asystował sędziemu głównemu, prowadząc walki na macie centralnej. To była udana próba przed nadchodzącymi Mistrzostwami Polski.

        

OYAMA KARATE

R2
baner pion
Kraków
Copyrigcht © 2013 Małopolski Klub Sportowy KOYAMA