^Powrót
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

"Studiowanie karate jest jak wspinanie się na wysoką górę. Życie również przypomina wspinaczkę. Ważne jest, żeby wytrwale próbować dotrzeć na sam szczyt. Kiedy już się go osiągnie, można wiele dostrzec i zrozumieć. Stojąc u podnóża góry, można tylko podziwiać jej szczyt." ....................................................... Wielki Mistrz Shigeru Oyama, 10 dan


MKS KOYAMA
Telefon: 501-445-554
e-mail: mks@koyama.pl

Oyama Karate

KARATE i kickboxing

Małopolski Klub Sportowy KOYAMA - OYAMA KARATE - KICKBOXING

AKTUALNOŚCI

Mistrzostwa Polski w Kumite - Tarnobrzeg 2022

     W weekend 23 i 24 kwietnia 2022 r. w Hali Sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tarnobrzegu odbyły się XXVII Mistrzostwa Polski OYAMA PFK w Kumite. Wystartowało w nich przeszło 300 zawodniczek i zawodników z 30 Klubów Oyama karate oraz z 6 klubów Kyokushin Karate (WKB, IKO Nakamura, Tezuka Group, IFK Kyokushin, KyokushinKan).

     Dwudniowa rywalizacja w trzech konkurencjach walki przebiegała sprawnie na trzech matach z wykorzystaniem systemu komputerowego „OSU”. W sobotę odbyły się walki w Lekkim Kontakcie i Knockdown, a w niedzielę w Semi-knockdown.

     W imprezie wzięła udział ośmioosobowa reprezentacja MKS KOYAMA. Kilkoro zawodników wystąpiło w nowej dla siebie formule po zmianie kategorii wiekowej.

     Wyniki naszych zawodników:

          Knockdown: 

     Zofia Marzec – III m.

          Semi-knockdown:

     I m:   Lena Jarząbek,

     II m:  Julia Budzińska,

     III m: Alicja Twardowska, Dawid Wilk.

     Zawodnikom towarzyszył Sensei Dominik Rzepka. Shihan Ryszard Żółty sędziował pojedynki na macie, a Shihan Mirek Osika asystował sędziemu głównemu, prowadząc rywalizację na macie centralnej.

OYAMA KARATE

R2
baner pion
Kraków
Copyrigcht © 2013 Małopolski Klub Sportowy KOYAMA