^Powrót
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

"Studiowanie karate jest jak wspinanie się na wysoką górę. Życie również przypomina wspinaczkę. Ważne jest, żeby wytrwale próbować dotrzeć na sam szczyt. Kiedy już się go osiągnie, można wiele dostrzec i zrozumieć. Stojąc u podnóża góry, można tylko podziwiać jej szczyt." ....................................................... Wielki Mistrz Shigeru Oyama, 10 dan


MKS KOYAMA
Telefon: 501-445-554
e-mail: mks@koyama.pl

Oyama Karate

KARATE i kickboxing

Małopolski Klub Sportowy KOYAMA - OYAMA KARATE - KICKBOXING

AKTUALNOŚCI

IKO Nakamura Polish Open 2023

     W sobotę 28 października 2023 r. w Limanowej odbyły się zawody „IKO Nakamura Polish Open 2023”, w których wystartowało około 450 zawodników z 12 organizacji karate kontaktowego w Polsce, w tym z 20 klubów OYAMA Polskiej Federacji Karate.

 

     W zawodach uczestniczyła również pięcioosobowa reprezentacja MKS KOYAMA, a w jej składzie głównie debiutanci. Wszyscy dobrze się zaprezentowali, a czworo stanęło na III miejscu podium w swojej kategorii: Antoś Białota, Weronika Dusza, Mateusz Dusza i Wojtek Raczyński. Trenerzy – Shihan Ryszard i Shihan Mirek pracowali w komisji sędziowskiej.

     Obserwatorzy wysoko oceniają poziom sportowy i organizacyjny zawodów, jak również panującą na nich atmosferę, co zapowiada rozwój współpracy Oyama Karate z wieloma organizacjami Kyokushin Karate.

 

 

OYAMA KARATE

R2
baner pion
Kraków
Copyrigcht © 2013 Małopolski Klub Sportowy KOYAMA