^Powrót
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

"Studiowanie karate jest jak wspinanie się na wysoką górę. Życie również przypomina wspinaczkę. Ważne jest, żeby wytrwale próbować dotrzeć na sam szczyt. Kiedy już się go osiągnie, można wiele dostrzec i zrozumieć. Stojąc u podnóża góry, można tylko podziwiać jej szczyt." ....................................................... Wielki Mistrz Shigeru Oyama, 10 dan


MKS KOYAMA
Telefon: 501-445-554
e-mail: mks@koyama.pl

Oyama Karate

KARATE i kickboxing

Małopolski Klub Sportowy KOYAMA - OYAMA KARATE - KICKBOXING

AKTUALNOŚCI

Puchar Polski OYAMA TOP 2023

     W dniach 25 i 26 listopada 2023, w Hali Parku Sportowego „Złotnicza” w Jeleniej Górze odbył się OYAMA TOP Puchar Polski OYAMA PFK w Kumite i Kata. Wystartowało blisko 300 zawodniczek i zawodników z 35 Klubów OYAMA karate oraz 5 klubów różnych organizacji KYOKUSHIN karate.

     Organizatorem zawodów był Jeleniogórski Klub OYAMA na czele z Shihan Rafałem Majdą 6 dan, świętujący jubileusz 30-lecia Klubu. Dwudniowa rywalizacja przebiegała w trzech konkurencjach Kata (Kata, Kobudo i Kata Zespołowe) oraz w dwóch konkurencjach walki (Knockdown i Semi-knockdown). W sobotę rano odbyła się rywalizacja w prezentacji form a po południu walki dorosłych zawodników w formule Knockdown.

     W niedzielę rozegrano współzawodnictwo w konkurencji Semi-knockdown, z uwzględnieniem autonomicznych przepisów dla najmłodszych.

     MKS KOYAMA reprezentowała Aleksandra Opach, rywalizując we wszystkich konkurencjach z doświadczonymi i utytułowanymi zawodniczkami w licznie obsadzonych kategoriach. W konkurencjach Kata i Kobudo udowodniła, że jest w ścisłej czołówce w Polsce, ale tym razem zajęła w nich 4 miejsca. W Semi-knockdown po kilku niełatwych pojedynkach wywalczyła II miejsce.

                             

OYAMA KARATE

R2
baner pion
Kraków
Copyrigcht © 2013 Małopolski Klub Sportowy KOYAMA