^Powrót
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

"Studiowanie karate jest jak wspinanie się na wysoką górę. Życie również przypomina wspinaczkę. Ważne jest, żeby wytrwale próbować dotrzeć na sam szczyt. Kiedy już się go osiągnie, można wiele dostrzec i zrozumieć. Stojąc u podnóża góry, można tylko podziwiać jej szczyt." ....................................................... Wielki Mistrz Shigeru Oyama, 10 dan


MKS KOYAMA
Telefon: 501-445-554
e-mail: mks@koyama.pl

Oyama Karate

KARATE i kickboxing

Małopolski Klub Sportowy KOYAMA - OYAMA KARATE - KICKBOXING

AKTUALNOŚCI

Mistrzostwa Krakowa i Turniej Kalaki

     W sobotę 16 grudnia 2023 r. w hali SP nr 40 w Krakowie odbył się Turniej Kalaki MKS KOYAMA dla „białych pasów” oraz Mistrzostwa Krakowa w Kata i Kumite.

     Zawody zorganizował i nad całością czuwał Shihan Mirosław Osika. Sędziami byli klubowi instruktorzy i asystenci oraz utytułowani zawodnicy, wśród nich Mistrzowie Polski oraz Makroregionu. Funkcje sędziów maty pełnili: Sensei Andrzej Dziewoński i Sensei Mateusz Kiejko-Kutrzeba.

     Najpierw na trzech matach został przeprowadzony Turniej Kalaki dla początkujących zawodników. Potem na dwóch matach rozegrane zostały zawody Kata w podziale na kategorie wiekowe, a następnie odbyły się walki, w których uczestniczyli młodsi i starsi zawodnicy podzieleni na kategorie wiekowe i wagowe.  Rywalizacja jak zwykle wzbudzała wiele emocji, szczególnie wśród kibicujących rodziców. Walki, zwłaszcza w Kalaki, były bardzo zacięte. Każdy zawodnik stoczył kilka pojedynków, zanim sędziowie wyłonili zwycięzców. Wszyscy uczestnicy otrzymali okolicznościowe medale, dyplomy i słodki upominek, a finaliści zawodów Kata i Kumite dodatkowo wywalczone puchary.

     

     Więcej zdjęć można znaleźć pod linkiem: Zdjęcia z Turnieju Kalaki i Mistrzostw Krakowa 2023

OYAMA KARATE

R2
baner pion
Kraków
Copyrigcht © 2013 Małopolski Klub Sportowy KOYAMA