^Powrót
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

"Studiowanie karate jest jak wspinanie się na wysoką górę. Życie również przypomina wspinaczkę. Ważne jest, żeby wytrwale próbować dotrzeć na sam szczyt. Kiedy już się go osiągnie, można wiele dostrzec i zrozumieć. Stojąc u podnóża góry, można tylko podziwiać jej szczyt." ....................................................... Wielki Mistrz Shigeru Oyama, 10 dan


MKS KOYAMA
Telefon: 501-445-554
e-mail: mks@koyama.pl

Oyama Karate

KARATE i kickboxing

Małopolski Klub Sportowy KOYAMA - OYAMA KARATE - KICKBOXING

AKTUALNOŚCI

Klubowy egzamin na wyższe stopnie

     W piątek 19 stycznia w sali gimnastycznej sekcji MATECZNY Shihan Ryszard i Shihan Mirek przeprowadzili egzamin klubowy na wyższe stopnie kyu (od 5. do 3. kyu).

     Najpierw odbył się godzinny test techniczny - kihon oraz kata. Uczestnicy zaprezentowali dobry poziom wyszkolenia i zostali dopuszczeni do drugiej części egzaminu, czyli testu kumite. Każdy zawodnik musiał wykazać się zdolnością ataku, obrony oraz wytrzymałością w walce z wymagającymi sparingpartnerami.

     Egzaminatorzy pozytywnie ocenili umiejętności zdających i zatwierdzili awans na wyższe stopnie, choć wiadomo, że nikt nie jest bezbłędny i jest nad czym pracować - do następnego egzaminu.

                   

OYAMA KARATE

R2
baner pion
Kraków
Copyrigcht © 2013 Małopolski Klub Sportowy KOYAMA