^Powrót
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

"Studiowanie karate jest jak wspinanie się na wysoką górę. Życie również przypomina wspinaczkę. Ważne jest, żeby wytrwale próbować dotrzeć na sam szczyt. Kiedy już się go osiągnie, można wiele dostrzec i zrozumieć. Stojąc u podnóża góry, można tylko podziwiać jej szczyt." ....................................................... Wielki Mistrz Shigeru Oyama, 10 dan


MKS KOYAMA
Telefon: 501-445-554
e-mail: mks@koyama.pl

Oyama Karate

KARATE i kickboxing

Małopolski Klub Sportowy KOYAMA - OYAMA KARATE - KICKBOXING

AKTUALNOŚCI

Pokaz w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym

     W sobotę 27 stycznia grupa małych i dużych karateka z naszego klubu pod przewodnictwem Sensei Jakuba Piaseckiego wzięła udział w imprezie zorganizowanej przez Międzykliniczny Ośrodek Leczenia Otyłości Dziecięcej działający przy Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie.

 

     Warsztaty mające na celu edukację oraz wsparcie rodzin w walce z otyłością dziecięcą odbyły się pod hasłem: „Rodzicu, dbasz o Dziecko – zadbaj o siebie”, a ich tematyka obejmowała m. in.:

  • Znaczenie aktywności fizycznej dla zdrowia dzieci i dorosłych
  • Zdrowe nawyki żywieniowe w codziennym życiu rodziny
  • Wspieranie siebie nawzajem w procesie leczenia otyłości dziecięcej

     Nasza grupa zorganizowała pokaz, w którym wzięli udział członkowie grupy PROKOCIM, a także Sensei Mateusz, Sempai Julia i Sempai Darek. Miejmy nadzieję, że zachęcili widzów do większej aktywności fizycznej oraz uprawiania Oyama karate.

                             

OYAMA KARATE

R2
baner pion
Kraków
Copyrigcht © 2013 Małopolski Klub Sportowy KOYAMA