^Powrót
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

"Studiowanie karate jest jak wspinanie się na wysoką górę. Życie również przypomina wspinaczkę. Ważne jest, żeby wytrwale próbować dotrzeć na sam szczyt. Kiedy już się go osiągnie, można wiele dostrzec i zrozumieć. Stojąc u podnóża góry, można tylko podziwiać jej szczyt." ....................................................... Wielki Mistrz Shigeru Oyama, 10 dan


MKS KOYAMA
Telefon: 501-445-554
e-mail: mks@koyama.pl

Oyama Karate

KARATE i kickboxing

Małopolski Klub Sportowy KOYAMA - OYAMA KARATE - KICKBOXING

AKTUALNOŚCI

KOYAMA na Mini Cracovia Maraton

     Od 2022 roku odbywa się wielkie wydarzenie biegowe pod nazwą Cracovia Maraton. Towarzyszą mu również biegi na innych dystansach. 13 kwietnia grupa reprezentantów MKS KOYAMA wzięła udział w Mini Cracovia Maratonie na dystansie 4,2 km.

     Inicjatorem startu był Sensei Andrzej, dla którego udział w różnych biegach i zdobywanie kolejnych szczytów górskich są codziennością. Podziękowania i gratulacje za mobilizację grupy. Najważniejsze, że wszyscy biegacze, wśród których byli debiutanci, dotarli do mety i osiągnęli dobre wyniki - również życiowe na tym dystansie. Shihan Mirek pierwszy raz brał udział w tego typu imprezie biegowej i od razu sukces :)

                        

     Kolejna część ekipy klubowej wzięła udział w Biegu Nocnym na 10 km. Brawo!

                        

     Za rok zbierzemy jeszcze większą ekipę!

 

 

 

 

 

 

OYAMA KARATE

R2
baner pion
Kraków
Copyrigcht © 2013 Małopolski Klub Sportowy KOYAMA