^Powrót
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

"Studiowanie karate jest jak wspinanie się na wysoką górę. Życie również przypomina wspinaczkę. Ważne jest, żeby wytrwale próbować dotrzeć na sam szczyt. Kiedy już się go osiągnie, można wiele dostrzec i zrozumieć. Stojąc u podnóża góry, można tylko podziwiać jej szczyt." ....................................................... Wielki Mistrz Shigeru Oyama, 10 dan


MKS KOYAMA
Telefon: 501-445-554
e-mail: mks@koyama.pl

Oyama Karate

KARATE i kickboxing

Małopolski Klub Sportowy KOYAMA - OYAMA KARATE - KICKBOXING

AKTUALNOŚCI

Zapraszamy w nowym sezonie

ZAPRASZAMY NA TRENINGI OYAMA KARATE ORAZ KICKBOXING

W NOWYM SEZONIE 2023/2024

     Nasze sekcje działają w Krakowie - Podgórzu, na osiedlach: Ruczaj, Kurdwanów (dwie sekcje), Bieżanów-Prokocim, Kliny i koło Ronda Matecznego oraz w Dobczycach.

     Zapraszamy na treningi dzieci młodzież i dorosłych. Zajęcia, zarówno grup początkujących jak i zaawansowanych, rozpoczynamy od 5 września. Szczegółowy terminarz treningów i dokładne daty rozpoczęcia treningów poszczególnych grup są zamieszczone w dziale: TRENINGI - ZAPISY / Treningi 2023/2024.

     Osoby zainteresowane zapisem do grup początkujących, powinny przyjść na trening wybranej grupy. Należy zabrać ze sobą strój sportowy (koszulka bawełniana, spodenki gimnastyczne lub dresowe) oraz klapki na przejście z szatni do sali - ćwiczymy boso. Wszelkie niezbędne informacje i dokumenty zostaną przekazane przez instruktora prowadzącego zajęcia.

     Ponieważ korzystamy z sal gimnastycznych wynajmowanych w szkołach, prosimy o stosowanie się do ogólnych przepisów oraz zasad funkcjonujących na terenie poszczególnych szkół. Przede wszystkim do warunku niewchodzenia rodziców do szkoły oraz zmiany obuwia.

     Proponujemy też wszystkim ćwiczącym (a także niećwiczącym) przystąpienie do wspólnego ubezpieczenia NNW dla uczniów. Szczegółowe informacje w dziale: TRENINGI - ZAPISY / UBEZPIECZENIE

 

     W razie pytań proszę dzwonić pod numer: 501-445-554

Z A P R A S Z A M Y !!!

#OyamaKarate #KarateKraków #Karatedladzieci #Kickboxing

OYAMA KARATE

R2
baner pion
Kraków
Copyrigcht © 2013 Małopolski Klub Sportowy KOYAMA