^Powrót
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

"Studiowanie karate jest jak wspinanie się na wysoką górę. Życie również przypomina wspinaczkę. Ważne jest, żeby wytrwale próbować dotrzeć na sam szczyt. Kiedy już się go osiągnie, można wiele dostrzec i zrozumieć. Stojąc u podnóża góry, można tylko podziwiać jej szczyt." ....................................................... Wielki Mistrz Shigeru Oyama, 10 dan


MKS KOYAMA
Telefon: 501-445-554
e-mail: mks@koyama.pl

Oyama Karate

OYAMA KARATE

Małopolski Klub Sportowy KOYAMA

-------- MKS KOYAMA -------- ------ OYAMA KARATE -------

OYAMA_2.jpg

------ SPORT PRZECIW ------ ------ WYKLUCZENIOM -------

logo sport_p_w.jpg

SPORT PRZECIW WYKLUCZENIOM

AKTUALNOŚCI

Mistrzostwa Europy - 2016

     W dniach 26-27 listopada 2016 roku, w reprezentacyjnym Centrum Aktywnego Wypoczynku Aqua-Zdrój w Wałbrzychu, zostały rozegrane Otwarte Mistrzostwa Europy Kyokushinkai Tezuka Group w konkurencjach: Kata, Lekki Kontakt, Semi-Knockdown i Knockdown. W zawodach wystartowało blisko 500 osób, w tym zagraniczni goście z 13 krajów, reprezentujących style karate: KYOKUSHIN i OYAMA. Nasz klub reprezentowała ekipa: 19 zawodników, sędziowie Shihan Ryszard Żółty i Sensei Mirosław Osika oraz trener-coach Sensei Dominik Rzepka. 

 

     Zawody zaszczycił swoją obecnością Prezes IKO Kyokushin Kai Kan Tezuka Group – Kaicho Toru Tezuka 9 dan z Japonii. Towarzyszył mu Shihan Yoshimichi Mori - Wiceprezydent IKO Tezuka Group.

         

 

 

      W sobotę rano przeprowadzono konkurencje Kata, Kata z bronią oraz Kata drużynowe. Dwie nasze zawodniczki wywalczyły miejsca na podium. Patrycja Lichoń zajęła III miejsce w Kata, a Maja Wójcik – II miejsce w Kata i III m. w Kobudo. Nasza koleżanka z KAS - Marlena Gałuszka zdobyła I miejsce w Kata.

 

 

 

     Tego samego dnia po południu, rozegrano pojedynki w prestiżowej konkurencji Knockdown. Wystartowali w niej Młodzieżowcy i Seniorzy obojga płci, a także Seniorzy Starsi. Dominowali bojowi Gruzini, Polacy oraz twardzi Rosjanie. Dwaj nasi zawodnicy po pięknych pojedynkach stanęli na podium. Michał Krupa wywalczył I miejsce, a Bartek Kwapisz – III.

 

      W niedzielę zostały rozegrane Mistrzostwa Europy Juniorów w konkurencjach Lekki Kontakt i Semi-Knockdown.

     W Lekkim Kontakcie trzecie miejsce zdobyli:

     Grześ Barycki i Patryk Bolek.

     W Semi-Knockdown wywalczyliśmy 7 pucharów:

     I miejsce zajęła Weronika Piskorz,

     II miejsce zdobyli: Joanna Kozłowska, Magda Opach, Maja Wójcik,     

     Dominika Konik i Gniewko Herbst,

     III miejsce uzyskała - Zuzanna Górka.

     Dziękujemy grupie kibiców za doping i pomoc organizacyjną. OSU!

 

Udział MKS KOYAMA w zawodach odbył się przy wsparciu finansowym Gminy Miejskiej Kraków w ramach realizacji projektu: „Sportowy sukces”.

OYAMA KARATE

baner pion
Copyrigcht © 2013 Małopolski Klub Sportowy KOYAMA