^Powrót
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

"Studiowanie karate jest jak wspinanie się na wysoką górę. Życie również przypomina wspinaczkę. Ważne jest, żeby wytrwale próbować dotrzeć na sam szczyt. Kiedy już się go osiągnie, można wiele dostrzec i zrozumieć. Stojąc u podnóża góry, można tylko podziwiać jej szczyt." ....................................................... Wielki Mistrz Shigeru Oyama, 10 dan


MKS KOYAMA
Telefon: 501-445-554
e-mail: mks@koyama.pl

Oyama Karate

OYAMA KARATE

Małopolski Klub Sportowy KOYAMA

-------- MKS KOYAMA -------- ------ OYAMA KARATE -------

LOGO_KOYAMA.jpg

------ SPORT PRZECIW ------ ------ WYKLUCZENIOM -------

logo sport_p_w.jpg

SPORT PRZECIW WYKLUCZENIOM

AKTUALNOŚCI

Zdobywamy Skrzyczne

     W sobotę 29.04.2017r. na rozpoczęcie majowego weekendu zdobyliśmy najwyższy szczyt Beskidu Śląskiego - Skrzyczne 1257m. W wyprawie uczestniczyły grupy z Krakowa, Dobczyc i Wiśniowej. Trasa naszej wędrówki miała 15 km. Wyruszyliśmy ze Szczyrku obok Ośrodka Narciarskiego SOLISKO. Po ok. 3,5 godzinnym podejściu zdobyliśmy szczyt i odpoczęliśmy w schronisku.

 

     Na czele grupy szli najsilniejsi zawodnicy: Sensei Bartek Kwapisz i Sensei Michał Krupa, w środku stawki czuwał nad wszystkim Sensei Mirek Osika, a tyły zabezpieczał Sensei Andrzej Guzik.

 

     Pomimo obaw dotyczących pogody, aura nam dopisała. Deszczu nie było, czasami na głowy spadały nam kropelki lodu, uwalniane przez promienie słoneczne z oszronionych drzew. Podejście na szczyt było dłuższe ale stosunkowo łagodne, zejście było bardziej strome ale krótsze. Zgodnie z planem zeszliśmy do centrum Szczyrku.

OYAMA KARATE

baner pion
Copyrigcht © 2013 Małopolski Klub Sportowy KOYAMA