^Powrót
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

"Studiowanie karate jest jak wspinanie się na wysoką górę. Życie również przypomina wspinaczkę. Ważne jest, żeby wytrwale próbować dotrzeć na sam szczyt. Kiedy już się go osiągnie, można wiele dostrzec i zrozumieć. Stojąc u podnóża góry, można tylko podziwiać jej szczyt." ....................................................... Wielki Mistrz Shigeru Oyama, 10 dan


MKS KOYAMA
Telefon: 501-445-554
e-mail: mks@koyama.pl

Oyama Karate

OYAMA KARATE

Małopolski Klub Sportowy KOYAMA

-------- MKS KOYAMA -------- ------ OYAMA KARATE -------

OYAMA_2.jpg

------ SPORT PRZECIW ------ ------ WYKLUCZENIOM -------

logo s_p_w_medal.jpg

SPORT PRZECIW WYKLUCZENIOM

AKTUALNOŚCI

XVII Międzynarodowy Mityng

     W dniu 10 czerwca 2017 r. w hali sportowej Com-Com Zone w Krakowie odbył się XVII Międzynarodowy Mityng Sportowo-Szkoleniowy OYAMA Karate. W seminarium, połączonym z egzaminem na stopnie mistrzowskie i brązowe pasy, udział wzięło blisko 100 instruktorów i zawodników z Polski, Niemiec, Węgier, Estonii, Holandii i Wielkiej Brytanii. Mityng został zorganizowany z okazji XXV-lecia OYAMA KARATE w Krakowie (1991-2016).

     Egzaminatorem był Hanshi Jan Dyduch 8 dan. Do testu przystąpiło 7 zawodników MKS KOYAMA. Po trwającym 3 godz. sprawdzianie technicznym, egzaminowani stoczyli 10 - 12 walk ze zmieniającymi się przeciwnikami. Były to wymagające pojedynki, zmuszające zdających do bardzo dużego wysiłku i pokonywania swoich słabości. Wszyscy nasi zawodnicy pozytywnie zaliczyli obie części egzaminu i zostali promowani, na 1 kyu: Maja Wójcik, Sławek Bałakajew i Rafał Kyś, a na 2 kyu: Jakub Piasecki, Staś Barycki, Gniewomir Herbst oraz Joasia Kozłowska. Trzeba dodać, że Maja Wójcik zdała egzamin z wyróżnieniem. Brawo! Dziękujemy również grupie sparing-partnerów za udział w walkach egzaminacyjnych.

OYAMA KARATE

baner pion
Copyrigcht © 2013 Małopolski Klub Sportowy KOYAMA