^Powrót
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

"Studiowanie karate jest jak wspinanie się na wysoką górę. Życie również przypomina wspinaczkę. Ważne jest, żeby wytrwale próbować dotrzeć na sam szczyt. Kiedy już się go osiągnie, można wiele dostrzec i zrozumieć. Stojąc u podnóża góry, można tylko podziwiać jej szczyt." ....................................................... Wielki Mistrz Shigeru Oyama, 10 dan


MKS KOYAMA
Telefon: 501-445-554
e-mail: mks@koyama.pl

Oyama Karate

OYAMA KARATE

Małopolski Klub Sportowy KOYAMA

-------- MKS KOYAMA -------- ------ OYAMA KARATE -------

LOGO_KOYAMA.jpg

------ SPORT PRZECIW ------ ------ WYKLUCZENIOM -------

logo sport_p_w.jpg

SPORT PRZECIW WYKLUCZENIOM

AKTUALNOŚCI

Mistrzostwa Krakowa - 2017

     13.05.2017r. w sali gimnastycznej Ginmazjum nr 28 zostały rozegrane Mistrzostwa Krakowa OYAMA KARATE w Kumite. W turnieju wzięło udział 44 zawodników z trzech klubów: MKS KOYAMA (z Krakowa i Dobczyc), Krakowskiej Akademii Sportu i Herbowskiego Klubu Oyama Karate.

     Organizatorem i gospodarzem zawodów był Sensei Mirosław Osika 4 dan, który pełnił również rolę sędziego maty. Sędzią głównym zawodów i sędzią maty był  Shihan Ryszard Żółty 5 dan, a sędzią prowadzącym walki na dwóch matach – Sensei Dominik Rzepka 3 dan. Sędziami bocznymi byli instruktorzy i utytułowani zawodnicy uczestniczących klubów. Zwycięzcy otrzymali dyplomy i oryginalne medale.

OYAMA KARATE

baner pion
Copyrigcht © 2013 Małopolski Klub Sportowy KOYAMA