^Powrót
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

"Studiowanie karate jest jak wspinanie się na wysoką górę. Życie również przypomina wspinaczkę. Ważne jest, żeby wytrwale próbować dotrzeć na sam szczyt. Kiedy już się go osiągnie, można wiele dostrzec i zrozumieć. Stojąc u podnóża góry, można tylko podziwiać jej szczyt." ....................................................... Wielki Mistrz Shigeru Oyama, 10 dan


MKS KOYAMA
Telefon: 501-445-554
e-mail: mks@koyama.pl

Oyama Karate

OYAMA KARATE

Małopolski Klub Sportowy KOYAMA

-------- MKS KOYAMA -------- ------ OYAMA KARATE -------

LOGO_KOYAMA.jpg

------ SPORT PRZECIW ------ ------ WYKLUCZENIOM -------

logo sport_p_w.jpg

SPORT PRZECIW WYKLUCZENIOM

AKTUALNOŚCI

Mistrzostwa Polski w Kata - 2017

     W dniu 25 marca 2017 r., w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Turku odbyły się XXIII Mistrzostwa Polski OYAMA Polskiej Federacji Karate w Kata. W zawodach wzięło udział 180 zawodników z 27 klubów oyama karate w tym 13 z MKS KOYAMA.

     Wszyscy nasi zawodnicy - bez wyjątku - zaprezentowali się bardzo dobrze, ale nie wszystkim sprzyjało szczęście w rozlosowaniu przeciwników, a kategorie były wyjątkowo liczne. Niektórzy odpadli w eliminacjach po bardzo wyrównanych pojedynkach z późniejszymi medalistami wynikiem sędziowskim 3:2. Michał Krupa i Patrycja Lichoń pierwszy raz startujący w kategorii Mistrzów z doświadczonymi i utytułowanymi rywalami wywalczyli 4 miejsca.
Medale i puchary zdobyli: debiutujący Michał Żurek z Dobczyc - 3m, Jakub Piasecki - 3m w Kata i 2m w Kobudo oraz Maja Wójcik - 1m w Kata i 3m w Kobudo.

OYAMA KARATE

baner pion
Copyrigcht © 2013 Małopolski Klub Sportowy KOYAMA