^Powrót
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

"Studiowanie karate jest jak wspinanie się na wysoką górę. Życie również przypomina wspinaczkę. Ważne jest, żeby wytrwale próbować dotrzeć na sam szczyt. Kiedy już się go osiągnie, można wiele dostrzec i zrozumieć. Stojąc u podnóża góry, można tylko podziwiać jej szczyt." ....................................................... Wielki Mistrz Shigeru Oyama, 10 dan


MKS KOYAMA
Telefon: 501-445-554
e-mail: mks@koyama.pl

Oyama Karate

OYAMA KARATE

Małopolski Klub Sportowy KOYAMA

-------- MKS KOYAMA -------- ------ OYAMA KARATE -------

LOGO_KOYAMA.jpg

------ SPORT PRZECIW ------ ------ WYKLUCZENIOM -------

logo sport_p_w.jpg

SPORT PRZECIW WYKLUCZENIOM

AKTUALNOŚCI

XVII Międzynarodowy Mityng

     W dniu 10 czerwca 2017 r. w hali sportowej Com-Com Zone w Krakowie odbył się XVII Międzynarodowy Mityng Sportowo-Szkoleniowy OYAMA Karate. W seminarium, połączonym z egzaminem na stopnie mistrzowskie i brązowe pasy, udział wzięło blisko 100 instruktorów i zawodników z Polski, Niemiec, Węgier, Estonii, Holandii i Wielkiej Brytanii. Mityng został zorganizowany z okazji XXV-lecia OYAMA KARATE w Krakowie (1991-2016).

Czytaj więcej: XVII Międzynarodowy Mityng

Mistrzostwa Polski - 2017

     27 i 28 maja 2017 r. odbyły się w Andrychowie XXII Mistrzostwa Polski Juniorów i Seniorów OYAMA Polskiej Federacji Karate w konkurencjach kumite. Wzięło w nich udział blisko 400 zawodników z 36 klubów. Wśród nich była 20-osobowa ekipa MKS KOYAMA.  W sobotę przed południem zostały rozegrane zawody Młodzików (10-12 lat) i Juniorów młodszych (12-14 lat) - Lekki kontakt.

Czytaj więcej: Mistrzostwa Polski - 2017

Zdobywamy Skrzyczne

     W sobotę 29.04.2017r. na rozpoczęcie majowego weekendu zdobyliśmy najwyższy szczyt Beskidu Śląskiego - Skrzyczne 1257m. W wyprawie uczestniczyły grupy z Krakowa, Dobczyc i Wiśniowej. Trasa naszej wędrówki miała 15 km. Wyruszyliśmy ze Szczyrku obok Ośrodka Narciarskiego SOLISKO. Po ok. 3,5 godzinnym podejściu zdobyliśmy szczyt i odpoczęliśmy w schronisku.

 

Czytaj więcej: Zdobywamy Skrzyczne

Mistrzostwa Europy - 2016

     W dniach 26-27 listopada 2016 roku, w reprezentacyjnym Centrum Aktywnego Wypoczynku Aqua-Zdrój w Wałbrzychu, zostały rozegrane Otwarte Mistrzostwa Europy Kyokushinkai Tezuka Group w konkurencjach: Kata, Lekki Kontakt, Semi-Knockdown i Knockdown. W zawodach wystartowało blisko 500 osób, w tym zagraniczni goście z 13 krajów, reprezentujących style karate: KYOKUSHIN i OYAMA. Nasz klub reprezentowała ekipa: 19 zawodników, sędziowie Shihan Ryszard Żółty i Sensei Mirosław Osika oraz trener-coach Sensei Dominik Rzepka. 

 

Czytaj więcej: Mistrzostwa Europy - 2016

OYAMA KARATE

baner pion
Copyrigcht © 2013 Małopolski Klub Sportowy KOYAMA