^Powrót
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

"Studiowanie karate jest jak wspinanie się na wysoką górę. Życie również przypomina wspinaczkę. Ważne jest, żeby wytrwale próbować dotrzeć na sam szczyt. Kiedy już się go osiągnie, można wiele dostrzec i zrozumieć. Stojąc u podnóża góry, można tylko podziwiać jej szczyt." ....................................................... Wielki Mistrz Shigeru Oyama, 10 dan


MKS KOYAMA
Telefon: 501-445-554
e-mail: mks@koyama.pl

Oyama Karate

OYAMA KARATE

Małopolski Klub Sportowy KOYAMA

Zapraszamy w nowym sezonie

ZAPRASZAMY NA TRENINGI W NOWYM SEZONIE 2019/2020

     Nasze sekcje działają w Krakowie - Podgórzu, na osiedlach: Ruczaj, Kurdwanów (dwie sekcje), Wola Duchacka, Nowy Prokocim, Kliny i koło Ronda Matecznego oraz w Myślenicach i Dobczycach.

     Zapraszamy na treningi dzieci młodzież i dorosłych. Zajęcia, zarówno grup początkujących jak i zaawansowanych, rozpoczynamy 9 IX 2019 r. Z wyjątkiem sekcji KLINY, która ruszy w październiku. Szczegółowy terminarz treningów jest zamieszczony w dziale: ZAPISY - TRENINGI / Treningi 2019/2020.

     Osoby zainteresowane zapisem do grup początkujących, powinny przyjść na trening wybranej grupy. Należy zabrać ze sobą strój sportowy (koszulka bawełniana, spodenki gimnastyczne lub dresowe) oraz klapki na przejście z szatni do sali - ćwiczymy boso. Wszelkie niezbędne informacje i dokumenty zostaną przekazane przez instruktora prowadzącego zajęcia.

     Proponujemy też wszystkim ćwiczącym (a także niećwiczącym) przystąpienie do ubezpieczenia NNW dla uczniów. Szczegółowe informacje w dziale: ZAPISY - TRENINGI / UBEZPIECZENIE

 

     W razie pytań proszę dzwonić pod numer: 501-445-554

Z A P R A S Z A M Y !!!

#OyamaKarate #Karate #Dladzieci

OYAMA KARATE

baner pion
Copyrigcht © 2013 Małopolski Klub Sportowy KOYAMA