^Powrót
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

"Studiowanie karate jest jak wspinanie się na wysoką górę. Życie również przypomina wspinaczkę. Ważne jest, żeby wytrwale próbować dotrzeć na sam szczyt. Kiedy już się go osiągnie, można wiele dostrzec i zrozumieć. Stojąc u podnóża góry, można tylko podziwiać jej szczyt." ....................................................... Wielki Mistrz Shigeru Oyama, 10 dan


MKS KOYAMA
Telefon: 501-445-554
e-mail: mks@koyama.pl

Oyama Karate

OYAMA KARATE

Małopolski Klub Sportowy KOYAMA

Zapraszamy na obóz w Łebie

     Zapraszamy osoby ćwiczące OYAMA KARATE, ale również niezwiązane z Klubem (rodzeństwo, kuzyni, znajomi, rodzice) na letni obóz sportowo-rekreacyjny, który odbędzie się w dniach 21.07 – 02.08.2020 r. w Łebie nad morzem.

 

     Pobyt mamy zarezerwowany w Ośrodku Wypoczynkowym "Słowiniec", położonym w pięknej spokojnej okolicy pośród lasu sosnowego, w odległości 100m od morza i 150m od jeziora Sarbsko oraz rezerwatu przyrody. Pokoje 2, 3 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym. Teren ogrodzony – 4 ha, do dyspozycji kompleks boisk, 4 sale gimnastyczne, świetlice, plac zabaw, stoły pingpongowe oraz bilardowy, stołówka, rowery. Zapewnione posiłki 3 razy dziennie plus podwieczorek, a także opieka pielęgniarska i lekarska oraz ratownik na plaży. Podróż odbędziemy nocnym pociągiem z Krakowa bezpośrednio do Łeby.

     W trakcie obozu będzie realizowany różnorodny program sportowo-rekreacyjny i turystyczny. W jego ramach: treningi karate 1-2 razy dziennie (nauka nowego materiału oraz taktyka walki i boks, Tonfa i Bo dla zaawansowanych, możliwość zdania egzaminu na kolejny stopień kyu), plażowanie oraz kąpiele w morzu, gry zespołowe, wycieczki piesze i rowerowe, zabawy terenowe. Ponadto rejs statkiem, wycieczki do Słowińskiego Parku Narodowego, do Parku Dinozaurów, na Ruchome Wydmy, do latarni morskiej Stilo oraz do wyrzutni rakiet w Rąbce. Podczas obozu będą się też odbywać zajęcia edukacyjne w ramach programu Sport przeciw wykluczeniom, a także dyskoteki, konkursy, zawody sportowe, ognisko z pieczeniem kiełbasek oraz inne atrakcje i niespodzianki.

                           

     Uczestnikami będą się opiekować doświadczeni wychowawcy, trenerzy klubowi: Shihan Mirosław Osika 5 dan, Sensei Dominik Rzepka 4 dan oraz doświadczony pedagog – pani Marzena Osika.

     Osoby zainteresowane udziałem w obozie prosimy o pilne zgłoszenie pod numerem tel. 501-445-554.

 

 ZAPRASZAMY !!!

 

OYAMA KARATE

R2
baner pion
Kraków
Copyrigcht © 2013 Małopolski Klub Sportowy KOYAMA