^Powrót
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

"Studiowanie karate jest jak wspinanie się na wysoką górę. Życie również przypomina wspinaczkę. Ważne jest, żeby wytrwale próbować dotrzeć na sam szczyt. Kiedy już się go osiągnie, można wiele dostrzec i zrozumieć. Stojąc u podnóża góry, można tylko podziwiać jej szczyt." ....................................................... Wielki Mistrz Shigeru Oyama, 10 dan


MKS KOYAMA
Telefon: 501-445-554
e-mail: mks@koyama.pl

Oyama Karate

KARATE i kickboxing

Małopolski Klub Sportowy KOYAMA - OYAMA KARATE - KICKBOXING

AKTUALNOŚCI

Mistrzostwa Krakowa 2021

     W sobotę 18 grudnia w hali sportowej SP nr 40 odbyły się, zorganizowane przez nasz klub Mistrzostwa Krakowa OYAMA KARATE w konkurencjach Kumite, Kata i Kobudo oraz Turniej Kalaki dla dzieci i Turniej Kickboxingu. Cała impreza poświęcona była pamięci Gniewomira Herbsta, którego wizerunek był na dyplomach i medalach.

 

     Każda konkurencja rozgrywana była osobno o innej porze. Najpierw dzieci rywalizowały w walkach pałkami piankowymi. Było dożo emocji i dobrej zabawy. Wszyscy zawodnicy otrzymali medale, dyplomy i słodkie pierniki.

 

     W drugiej kolejności przeprowadzona została rywalizacja w Kata i Kobudo.

     Potem nastąpiło oficjalne otwarcie zawodów. W tej części gospodarz – Shihan Mirosław Osika powitał zawodników oraz gości, którymi byli rodzice Gniewka i Hanshi Jan Dyduch 8 dan, prezes OYAMA Polskiej Federacji Karate. Następnie Hanshi w imieniu Zarządu Federacji wręczył rodzicom Gniewka czarny pas i dyplom nadania Gniewkowi pośmiertnie stopnia mistrzowskiego 1 dan.

                     

                  

     Po części oficjalnej rozegrane zostały jeszcze konkurencje kumite oraz kickboxing.

     W całej imprezie wzięło udział ok. 140 uczestników, a w jej przeprowadzeniu uczestniczyli instruktorzy i zawodnicy MKS KOYAMA oraz Krakowskiej Akademii Sportu. Zarówno Mistrzostwa Krakowa jak i oba turnieje odbyły się przy wsparciu finansowym Miasta Krakowa.

     Zdjęcia z całej imprezy zamieszczone są pod poniższymi linkami:

     https://drive.google.com/drive/folders/1VtMwMaPkdAJSYk2_Y5xrMLklgmz04J2m?usp=sharing

     https://drive.google.com/drive/folders/1Qo1tdCbx74KC4cBLxGHue8XYAiGFw1j5?usp=sharing

OYAMA KARATE

R2
baner pion
Kraków
Copyrigcht © 2013 Małopolski Klub Sportowy KOYAMA