^Powrót
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

"Studiowanie karate jest jak wspinanie się na wysoką górę. Życie również przypomina wspinaczkę. Ważne jest, żeby wytrwale próbować dotrzeć na sam szczyt. Kiedy już się go osiągnie, można wiele dostrzec i zrozumieć. Stojąc u podnóża góry, można tylko podziwiać jej szczyt." ....................................................... Wielki Mistrz Shigeru Oyama, 10 dan


MKS KOYAMA
Telefon: 501-445-554
e-mail: mks@koyama.pl

Oyama Karate

KARATE i kickboxing

Małopolski Klub Sportowy KOYAMA - OYAMA KARATE - KICKBOXING

Letni obóz - Mikoszewo 2018

     W dniach 9-21 lipca odbył się Letni Obóz Sportowo-Rekreacyjny MKS KOYAMA w Mikoszewie nad morzem. Mieszkaliśmy w Ośrodku Wczasowo-Kolonijnym „Korona”, leżącym w pobliżu ujścia Wisły.

 

     Od samego początku czas upływał nam bardzo szybko. Korzystaliśmy z kąpieli w morzu, plażowania, zabaw na plaży oraz dużego boiska, basenu i placu zabaw na terenie ośrodka. Treningi mieliśmy w dwóch salach gimnastycznych – z parkietem lub z matami. Odbyliśmy kilka ciekawych wycieczek. Piesze nad brzeg Wisły oraz do Rezerwatu Przyrody "Mewia Łacha" gdzie (z odległości) oglądaliśmy przez lunetę foki i kormorany. A także autokarowe do Malborka i Gdańska. W Malborku zwiedzaliśmy zamek krzyżacki i spotkaliśmy się z mistrzami ... zakonnymi. W Gdańsku  spacerowaliśmy po starówce, odwiedziliśmy Neptuna na Długim Targu, a potem popłynęliśmy statkiem na Westerplatte.

                                  

                                  

                                

     Odbyliśmy też trening na plaży, mieliśmy dyskotekę i kibicowaliśmy biało-czerwonym (w kratkę) podczas finału Mistrzostw Świata w Rosji. Było też ognisko z pieczeniem kiełbasek w trakcie, którego towarzyszył nam przebój Sensei Marcina Siegieńczuka „Na Szczyt” w wykonaniu różnych „artystów”. Pod koniec pobytu odbył się egzamin na stopnie kyu, który przeprowadził Sensei Mirek Osika. Rozegraliśmy również turniej o tytuł Króla Strzelców i Najlepszego Bramkarza w dwóch kategoriach wiekowych oraz turniej tenisa stołowego. Przeprowadzone zostały konkursy: czystości pokoi i rysunkowy, a na koniec dokonaliśmy wyboru najmilszej obozowiczki i najmilszego obozowicza.

     Na spotkaniu podsumowującym wszyscy otrzymali certyfikaty i pamiątkowe breloczki a zwycięzcy  konkursów – dyplomy i nagrody.

     Przed powrotem do domu mieliśmy jeszcze wycieczkę do Gdyni, gdzie zwiedzaliśmy ORP BŁYSKAWICĘ oraz DAR POMORZA.

                                

     Opiekowała się nami kadra w składzie: Sensei Mirosław Osika 4dan, Sensei Dominik Rzepka 3 dan, Sensei Bartłomiej Kwapisz 1 dan, Sempai Marlena Gałuszka 1 kyu oraz pani Marzena Osika.

OYAMA KARATE

R2
baner pion
Kraków
Copyrigcht © 2013 Małopolski Klub Sportowy KOYAMA