^Powrót
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

"Studiowanie karate jest jak wspinanie się na wysoką górę. Życie również przypomina wspinaczkę. Ważne jest, żeby wytrwale próbować dotrzeć na sam szczyt. Kiedy już się go osiągnie, można wiele dostrzec i zrozumieć. Stojąc u podnóża góry, można tylko podziwiać jej szczyt." ....................................................... Wielki Mistrz Shigeru Oyama, 10 dan


MKS KOYAMA
Telefon: 501-445-554
e-mail: mks@koyama.pl

Oyama Karate

KARATE i kickboxing

Małopolski Klub Sportowy KOYAMA - OYAMA KARATE - KICKBOXING

Programy i dotacje

         

     Małopolski Klub Sportowy KOYAMA współpracuje z Gminą Miejską Kraków oraz Urzędem Gminy i Miasta Dobczyce w zakresie realizacji zadań publicznych, dotyczących wspierania i upowszechniania kultury fizycznej.

 

     Przy wsparciu finansowym Urzędu Miasta Krakowa od wielu lat realizujemy program „Sportowy sukces”, w ramach którego prowadzimy szkolenie sportowe, a zawodnicy Klubu biorą udział w rywalizacji sportowej  na poziomie regionalnym, ogólnopolskim oraz międzynarodowym.

 

     Współpracując z Krakowskim Klubem OYAMA, uczestniczymy także w realizacji miejskiego programu „Sport przeciw wykluczeniom”. Jest to profilaktyczna działalność informacyjna i edukacyjna, mająca na celu przeciwdziałanie przemocy, wykluczeniom oraz uzależnieniom. Zachęcamy do zapoznania się z materiałami zamieszczonymi w menu z lewej strony: SPORT PRZECIW WYKLUCZENIOM.

 

     Jako Klub korzystamy z dotacji w ramach odliczeń 1,5 % podatku dochodowego. Fundusze te wykorzystujemy na zakup sprzętu treningowego oraz ochronnego dla najmłodszych zawodników. Osoby, które chcą wspomóc nas w ten sposób, prosimy o wpisanie w odpowiedniej rubryce formularza rozliczeniowego PIT za rok podatkowy numeru 0000270261 – KRS Fundacji Młodzi Młodym oraz dopisanie jako cel szczegółowy: MKS KOYAMA KRAKÓW 2336.

           

     Firmy i osoby prywatne, które mogą wesprzeć finansowo działalność Klubu w jakiejkolwiek innej formie, zapraszamy do współpracy i prosimy o kontakt.

 

OYAMA KARATE

R2
baner pion
Kraków
Copyrigcht © 2013 Małopolski Klub Sportowy KOYAMA