^Powrót
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

"Studiowanie karate jest jak wspinanie się na wysoką górę. Życie również przypomina wspinaczkę. Ważne jest, żeby wytrwale próbować dotrzeć na sam szczyt. Kiedy już się go osiągnie, można wiele dostrzec i zrozumieć. Stojąc u podnóża góry, można tylko podziwiać jej szczyt." ....................................................... Wielki Mistrz Shigeru Oyama, 10 dan


MKS KOYAMA
Telefon: 501-445-554
e-mail: mks@koyama.pl

Oyama Karate

KARATE i kickboxing

Małopolski Klub Sportowy KOYAMA - OYAMA KARATE - KICKBOXING

OBOZY LETNIE

     W sezonie letnim organizujemy obozy nad morzem Bałtyckim, przede wszystkim ze względu na zdrowe powietrze, jakiego dzieci z Krakowa potrzebują. Wybieramy miejscowości, w których jest dużo jodu i korzystny mikroklimat. Ważnym elementem jest również szeroka plaża i czyste wybrzeże.

     W trakcie obozów odbywamy wycieczki do ciekawych miejsc takich, jak: latarnie, parki narodowe i krajobrazowe, wydmy, zamki, historyczne budowle i miejscowości. Ale też zapewniamy uczestnikom atrakcje typu rejs statkiem, przejazd ciuchcią, wizyta w wesołym miasteczku itp.

     Oczywiście tematem przewodnim każdego obozu jest trenowanie karate, doskonalenie umiejętności i zdanie egzaminu na kolejny stopień kyu.

 

 

OYAMA KARATE

R2
baner pion
Kraków
Copyrigcht © 2013 Małopolski Klub Sportowy KOYAMA