^Powrót
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

"Studiowanie karate jest jak wspinanie się na wysoką górę. Życie również przypomina wspinaczkę. Ważne jest, żeby wytrwale próbować dotrzeć na sam szczyt. Kiedy już się go osiągnie, można wiele dostrzec i zrozumieć. Stojąc u podnóża góry, można tylko podziwiać jej szczyt." ....................................................... Wielki Mistrz Shigeru Oyama, 10 dan


MKS KOYAMA
Telefon: 501-445-554
e-mail: mks@koyama.pl

Oyama Karate

KARATE i kickboxing

Małopolski Klub Sportowy KOYAMA - OYAMA KARATE - KICKBOXING

Zimowy obóz - Wisła 2018

     W dniach 18-24 II 2018 r. odbył się Zimowy Obóz Sportowo-Rekreacyjny MKS KOYAMA w Wiśle. Mieszkaliśmy w Domu Wczasowym „BESKIDY”, gdzie mieliśmy świetne warunki do wypoczynku, trenowania, relaksu w basenie i uprawiania sportów zimowych.

 

     Obok w odległości 50 m mieliśmy do dyspozycji ośrodek narciarski „Nowa Osada” z wyciągami orczykowymi i krzesełkowym oraz sześcioma trasami zjazdowymi o różnym stopniu trudności. Zatem codziennie jeździliśmy na nartach lub deskach snowboardowych i doskonaliliśmy swoje umiejętności pod okiem doświadczonych instruktorów: pani Danusi Gumoli - narciarstwo, pana Marcina Siwickiego - snowboard, Sensei Dominika Rzepki - narciarstwo oraz Sensei Mirka Osiki.

     Poza tym mieliśmy treningi, pływanie w basenie, dyskotekę, spacery i zabawy, kino wieczorne oraz wycieczkę na skocznię narciarską im. Adama Małysza w Wiśle Malince.  

                                 

                              

OYAMA KARATE

R2
baner pion
Kraków
Copyrigcht © 2013 Małopolski Klub Sportowy KOYAMA