^Powrót
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

"Studiowanie karate jest jak wspinanie się na wysoką górę. Życie również przypomina wspinaczkę. Ważne jest, żeby wytrwale próbować dotrzeć na sam szczyt. Kiedy już się go osiągnie, można wiele dostrzec i zrozumieć. Stojąc u podnóża góry, można tylko podziwiać jej szczyt." ....................................................... Wielki Mistrz Shigeru Oyama, 10 dan


MKS KOYAMA
Telefon: 501-445-554
e-mail: mks@koyama.pl

Oyama Karate

OYAMA KARATE

Małopolski Klub Sportowy KOYAMA

-------- MKS KOYAMA -------- ------ OYAMA KARATE -------

LOGO_KOYAMA.jpg

------ SPORT PRZECIW ------ ------ WYKLUCZENIOM -------

logo s_p_w_medal.jpg

SPORT PRZECIW WYKLUCZENIOM

Sensei Andrzej Dziewoński 2 dan

 

       Sztukami walki zaczął się interesować w szkole podstawowej, kiedy do jego starszego brata przyjeżdżali koledzy, którzy chodzili na zajęcia karate. Zaciekawiło młodego Andrzeja to, co oni robili i po pewnym czasie zaczęli mu pokazywać kopnięcia i różne chwyty. Ale wkrótce uznał, że mu to nie wystarcza i w 1999 roku zapisał się do klubu Oyama Karate w Dobczycach. Kilka lat później musiał przerwać treningi karate ze względu na pracę. W tym czasie uczęszcza na zajęcia kick-boxingu. zdając tam kolejne egzaminy.

     Po zmianie pracy wraca do MKS Koyama, zdaje kolejne egzaminy oraz próbuje swoich sił w zawodach semi-knockdown i kata. W 2008 roku kończy kurs instruktora sportu na katowickiej AWF. Po intensywnych przygotowaniach pod okiem trzech instruktorów klubowych: sensei Ryszarda Żółtego 4 dan, sensei Mirosława Osiki 3 dan i sensei Andrzeja Guzika 1 dan, w dniu 6 czerwca 2010 roku zdaje, przed wielkim mistrzem Soshu Shigeru Oyamą 10 dan, egzamin na czarny pas. 8 czerwca 2019 r. w Dojo Stara Wieś zdaje egzamin na stopień 2 dan.

      

     Obecnie prowadzi zajęcia sekcji MKS KOYAMA w Myślenicach i Dobczycach.

OYAMA KARATE

R2
baner pion
Kraków
Copyrigcht © 2013 Małopolski Klub Sportowy KOYAMA