^Powrót
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

"Studiowanie karate jest jak wspinanie się na wysoką górę. Życie również przypomina wspinaczkę. Ważne jest, żeby wytrwale próbować dotrzeć na sam szczyt. Kiedy już się go osiągnie, można wiele dostrzec i zrozumieć. Stojąc u podnóża góry, można tylko podziwiać jej szczyt." ....................................................... Wielki Mistrz Shigeru Oyama, 10 dan


MKS KOYAMA
Telefon: 501-445-554
e-mail: mks@koyama.pl

Oyama Karate

KARATE i kickboxing

Małopolski Klub Sportowy KOYAMA - OYAMA KARATE - KICKBOXING

Letni obóz - Łazy 2019

     W dniach 14-27 lipca 2019 r. odbył się obóz MKS KOYAMA w Łazach nad morzem, z którym  przywitaliśmy się zaraz po przyjeździe. Nasz ośrodek OW „Bryza” znajdował się na końcu mierzei, oddzielającej jezioro Jamno od Bałtyku.

 

     Pogoda nam sprzyjała, więc korzystaliśmy z plażowania i kąpieli morskich. Odbyliśmy kilka  wycieczek do pobliskich miejscowości. Byliśmy w Darłowie, gdzie zwiedzaliśmy Zamek Książąt Pomorskich, w Darłówku, gdzie widzieliśmy latarnię, wejście do portu  z zacumowanym statkiem pirackim oraz most zwodzony. W Mielnie, gdzie dotarliśmy wakacyjną ciuchcią, byliśmy w domu do góry nogami i przytulaliśmy się do złotego morsa. Płynęliśmy też statkiem po jeziorze Jamno. Podczas rejsu każdy mógł wcielić się w rolę sternika.

                        

                               

     Trenowaliśmy na boisku trawiastym lub ze sztuczną nawierzchnią albo w dużej sali świetlicowej. Odbyliśmy również trening na plaży, a na koniec obozu była możliwość zdania egzaminu na kolejny stopień.

                        

                       

     Korzystaliśmy z wielu boisk sportowych i placu zabaw. W trakcie naszego pobytu odbyło się kilka konkursów z nagrodami. Mieliśmy też dyskoteki i ognisko z pieczeniem kiełbasek.

     O wszystkie atrakcje i opiekę zadbała kadra w składzie: 

Shihan Mirosław Osika 5dan, Sensei Dominik Rzepka 4dan, Sensei Marlena Gałuszka 1dan i pani Marzena Osika :-)

                      

OYAMA KARATE

R2
baner pion
Kraków
Copyrigcht © 2013 Małopolski Klub Sportowy KOYAMA