^Powrót
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

"Studiowanie karate jest jak wspinanie się na wysoką górę. Życie również przypomina wspinaczkę. Ważne jest, żeby wytrwale próbować dotrzeć na sam szczyt. Kiedy już się go osiągnie, można wiele dostrzec i zrozumieć. Stojąc u podnóża góry, można tylko podziwiać jej szczyt." ....................................................... Wielki Mistrz Shigeru Oyama, 10 dan


MKS KOYAMA
Telefon: 501-445-554
e-mail: mks@koyama.pl

Oyama Karate

KARATE i kickboxing

Małopolski Klub Sportowy KOYAMA - OYAMA KARATE - KICKBOXING

Zimowy obóz - Poronin 2021

     W dniach 14-20 lutego 2021 r. w Poroninie odbył się obóz sportowy, w którym wzięli udział zawodnicy Małopolskiego Klubu Sportowego KOYAMA oraz Krakowskiej Akademii Sportu.

     Pogoda miała różne oblicza: mroźne, słoneczne, deszczowe. Czasem nam dokuczała, ale generalnie dopisała i główne elementy naszego planu realizowaliśmy codziennie. A były nimi jazda na nartach i snowboardach, treningi, regeneracja w basenie oraz dobra zabawa. Niektórzy dodatkowo uczestniczyli w lekcjach on-line. Każdy z uczestników dużo skorzystał na tym wyjeździe. Poprawił swoje umiejętności w zjeżdżaniu na nartach albo snowboardzie, wzmocnił kondycję, poćwiczył nowe elementy z zakresu karate, spędził miło tydzień w towarzystwie przyjaciół, pooddychał świeżym powietrzem, a niektórzy nawet nauczyli się pakować walizkę :)

                         

                             

     Szkolenie prowadzili i opiekowali się uczestnikami instruktorzy:

     Shihan Mirosław Osika 5 dan, Sensei Dominik Rzepka 4 dan,

     Sensei Piotr Pawlicki 1 dan  oraz  Sempai Joanna Kozłowska 1 kyu.

OYAMA KARATE

R2
baner pion
Kraków
Copyrigcht © 2013 Małopolski Klub Sportowy KOYAMA