^Powrót
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

"Studiowanie karate jest jak wspinanie się na wysoką górę. Życie również przypomina wspinaczkę. Ważne jest, żeby wytrwale próbować dotrzeć na sam szczyt. Kiedy już się go osiągnie, można wiele dostrzec i zrozumieć. Stojąc u podnóża góry, można tylko podziwiać jej szczyt." ....................................................... Wielki Mistrz Shigeru Oyama, 10 dan


MKS KOYAMA
Telefon: 501-445-554
e-mail: mks@koyama.pl

Oyama Karate

KARATE i kickboxing

Małopolski Klub Sportowy KOYAMA - OYAMA KARATE - KICKBOXING

Zimowy obóz - Brenna 2020

     Od 2 do 8 lutego 2020 r. mieliśmy zimowy obóz MKS KOYAMA w Brennej. Na początku nawet niezbyt zimowy, ponieważ cały sezon charakteryzował się brakiem śniegu. Rozpoczęliśmy pobyt od zabaw w parku w jesiennej scenerii. Ale uprosiliśmy zimę i wróciła do nas.

 

     Drugiego dnia odbyliśmy wycieczkę do Chlebowej Chaty w Górkach Małych (czyli jakby w Koyama ;), gdzie poznaliśmy dużo ciekawych informacji o życiu pszczół i dowiedzieliśmy się jak powstaje chleb oraz co to jest siła odśrodkowa. Każdy samodzielnie wykonał podpłomyk, który później upiekł w chlebowym piecu i zjadł ze smakiem – albo z miodem, masłem lub smalcem.

                             

     Zobaczyliśmy tam również mnóstwo maszyn i urządzeń z poprzednich epok i sprawdziliśmy jak się młóciło zboże cepami.

                             

     Codziennie mieliśmy trening i zajęcia na basenie. We wtorek spadł śnieg, więc zbudowaliśmy kilka bałwanów i odbyliśmy bitwę na śnieżki. A od środy mogliśmy już pojeździć na nartach i snowboardach.

                          

OYAMA KARATE

R2
baner pion
Kraków
Copyrigcht © 2013 Małopolski Klub Sportowy KOYAMA