^Powrót
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

"Studiowanie karate jest jak wspinanie się na wysoką górę. Życie również przypomina wspinaczkę. Ważne jest, żeby wytrwale próbować dotrzeć na sam szczyt. Kiedy już się go osiągnie, można wiele dostrzec i zrozumieć. Stojąc u podnóża góry, można tylko podziwiać jej szczyt." ....................................................... Wielki Mistrz Shigeru Oyama, 10 dan


MKS KOYAMA
Telefon: 501-445-554
e-mail: mks@koyama.pl

Oyama Karate

KARATE i kickboxing

Małopolski Klub Sportowy KOYAMA - OYAMA KARATE - KICKBOXING

Zimowy obóz - Wisła 2009

     W dniach 16 – 22 lutego 2009 roku uczestniczyliśmy w zimowym obozie sportowo-rekreacyjnym OYAMA KARATE w Wiśle. Głównym organizatorem wyjazdu był Zagłębiowski Klub Oyama Karate z Sensei Pawłem Pajdakiem 4 dan.

 

     Mieszkaliśmy w Domu Wczasowym „Kłos”, położonym w malowniczej okolicy nieopodal stoku narciarskiego „Nowa Osada”. Tam przedpołudniami jeździliśmy na nartach. W godzinach popołudniowych mieliśmy treningi w sali gimnastycznej pobliskiej szkoły. 

                         

     Byliśmy też na basenie oraz w miasteczku wodnym hotelu „Gołębiewski”. Korzystaliśmy z dużej świetlicy na terenie ośrodka, a także z rozległego terenu, gdzie były zabawy w śniegu – po pas, łącznie z pasowaniem na obozowicza.

                        

     Odbyliśmy też pieszą wycieczkę po okolicy, podczas której doszliśmy do Jeziora Czerniańskiego i mogliśmy zobaczyć Zamek Prezydenta RP.

 

OYAMA KARATE

R2
baner pion
Kraków
Copyrigcht © 2013 Małopolski Klub Sportowy KOYAMA