^Powrót
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

"Studiowanie karate jest jak wspinanie się na wysoką górę. Życie również przypomina wspinaczkę. Ważne jest, żeby wytrwale próbować dotrzeć na sam szczyt. Kiedy już się go osiągnie, można wiele dostrzec i zrozumieć. Stojąc u podnóża góry, można tylko podziwiać jej szczyt." ....................................................... Wielki Mistrz Shigeru Oyama, 10 dan


MKS KOYAMA
Telefon: 501-445-554
e-mail: mks@koyama.pl

Oyama Karate

KARATE i kickboxing

Małopolski Klub Sportowy KOYAMA - OYAMA KARATE - KICKBOXING

Zimowy obóz - Wisła 2010

     W dniach 17-23 stycznia 2010r. byliśmy na obozie w Wiśle. Mieszkaliśmy w domu wczasowym ”Kłos”, położonym na malowniczym zboczu nad brzegiem Wisły w pokojach 5-cio osobowych z pełnym węzłem sanitarnym. W kadrze obozu byli: Sensei Mirosław Osika 3 dan,  Sensei Dominik Rzepka 2 dan i pani Diana Grasza, studentka AWF.

 

      Głównym naszym zajęciem była jazda na nartach. W pobliżu naszego ośrodka znajduje się stok narciarski "Nowa Osada" z wyciągiem krzesełkowym, 4-ro osobową kanapą i piękną trasą zjazdową o długości 1000 metrów oraz mały wyciąg orczykowy z trasą 185 m. Siedem osób spośród obozowiczów rozpoczynało dopiero swoją przygodę z nartami (kilkoro pierwszy raz w życiu założyło narty na nogi), a jeden postawił swoje "pierwsze kroki" na desce snowboard'owej. Szkolenie narciarskie przeprowadził od podstaw Sensei Dominik, instruktor narciarstwa i snowboard'u. Dzieci zaczęły od chodzenia jodełką, potem wykonały pierwsze zjazdy "pługiem" a następnie zmierzyły się z wyciągiem orczykowym, który nie zawsze chciał współpracować, ale w końcu został ujarzmiony. Po trzech dniach wszyscy byli gotowi, aby zjechać z dużej góry – brawo. Bardziej zaawansowani narciarze jeździli wspólnie z Sensei Mirkiem i panią Dianą, która też wzięła na swoje barki ciężar wyszkolenia początkującego snowboardzisty.

                        

     Jedną z większych atrakcji obozu było wyjście do Parku Wodnego w Hotelu Gołębiewski. Mieliśmy tam mnóstwo zabawy na zjeżdżalniach czy morskich falach. Odwiedziliśmy też liczne sauny, komorę solną i lodową oraz jacuzzi. Oczywiście były również treningi karate. Mieliśmy kulig oraz wycieczkę na skocznię narciarską im. Adama Małysza w Wiśle Malince. Rozegraliśmy też turniej tenisa stołowego.

 

            Tydzień szybko minął i trzeba było wracać do domu. :)

 

 

OYAMA KARATE

R2
baner pion
Kraków
Copyrigcht © 2013 Małopolski Klub Sportowy KOYAMA