^Powrót
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

"Studiowanie karate jest jak wspinanie się na wysoką górę. Życie również przypomina wspinaczkę. Ważne jest, żeby wytrwale próbować dotrzeć na sam szczyt. Kiedy już się go osiągnie, można wiele dostrzec i zrozumieć. Stojąc u podnóża góry, można tylko podziwiać jej szczyt." ....................................................... Wielki Mistrz Shigeru Oyama, 10 dan


MKS KOYAMA
Telefon: 501-445-554
e-mail: mks@koyama.pl

Oyama Karate

KARATE i kickboxing

Małopolski Klub Sportowy KOYAMA - OYAMA KARATE - KICKBOXING

Zimowy obóz - Szczyrk 2017

     W dniach 5-11 lutego 2017r. odbył się zimowy obóz sportowo-rekreacyjny MKS KOYAMA w Szczyrku. Mieszkaliśmy w komfortowym ośrodku Zagroń z salą gimnastyczną i basenem.

     Codziennie przed południem prowadzone były zajęcia narciarskie i snowboardowe. Kilkanaście osób stawiało swoje pierwsze kroki na nartach lub desce. Grupa początkująca uczyła się na stoku Beskid pod bacznym okiem pary instruktorskiej: Sensei Dominik i pani Danusia. Po dwóch dniach nauki zjechali wspólnie z góry pięknym wężykiem, pomimo przeszkadzającej mgły.

                       

      Snowboardziści doskonalili swoje umiejętności z panem Marcinem, a zaawansowani narciarze szusowali z Sensei Mirkiem Osiką.

                              

     W środę, czwartek i piątek jeździliśmy już wszyscy na wielkiej górze - Skrzyczne (1257 m). Trasa prowadziła przez Małe Skrzyczne i miała długość ok. 4,5 km. Widoki były przepiękne, a nartostrada odpowiednia dla każdego. Wszyscy dali radę - nawet osoby, które w poniedziałek pierwszy raz założyły narty lub snowboard :)

                         

Byliśmy też na lodowisku, mieliśmy zajęcia w sali gimnastycznej i na basenie, a także dyskotekę.

    

OYAMA KARATE

R2
baner pion
Kraków
Copyrigcht © 2013 Małopolski Klub Sportowy KOYAMA