^Powrót
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

"Studiowanie karate jest jak wspinanie się na wysoką górę. Życie również przypomina wspinaczkę. Ważne jest, żeby wytrwale próbować dotrzeć na sam szczyt. Kiedy już się go osiągnie, można wiele dostrzec i zrozumieć. Stojąc u podnóża góry, można tylko podziwiać jej szczyt." ....................................................... Wielki Mistrz Shigeru Oyama, 10 dan


MKS KOYAMA
Telefon: 501-445-554
e-mail: mks@koyama.pl

Oyama Karate

KARATE i kickboxing

Małopolski Klub Sportowy KOYAMA - OYAMA KARATE - KICKBOXING

Zimowy obóz - Wisła 2023

     W drugim tygodniu ferii zimowych, 5-11 lutego 2023 r., grupka klubowiczów pod opieką Shihan Mirka i Sempai Kuby była na obozie w Wiśle. Aura dopisała, zima i pogoda były wspaniałe.

 

     Mieszkaliśmy w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym KONTAKT. Do dyspozycji mieliśmy salę treningową z matą oraz świetlicę ze stołem do tenisa i piłkarzykami. Do stoku narciarskiego mieliśmy 10 minut spacerkiem. Uczestnicy korzystali ze sportów i atrakcji zimowych na stokach Pasieki i Nowa Osada. Jeździli na nartach i snowboardach, ale również snowtubingiem i na nartosankach.

                        

     Odwiedziliśmy też Skocznię narciarską im. Adama Małysza w Wiśle Malince oraz Galerię Sportowe Trofea Adama Małysza. Byliśmy również w Parku Wodnym w Hotelu Gołębiewski i na spacerze w centrum Wisły.

                      

     Popołudniami i wieczorami trenowaliśmy karate, graliśmy w piłkarzyki lub tenisa stołowego oraz inne gry stolikowe. Tydzień szybko nam minął.

                      

 

OYAMA KARATE

R2
baner pion
Kraków
Copyrigcht © 2013 Małopolski Klub Sportowy KOYAMA