^Powrót
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

"Studiowanie karate jest jak wspinanie się na wysoką górę. Życie również przypomina wspinaczkę. Ważne jest, żeby wytrwale próbować dotrzeć na sam szczyt. Kiedy już się go osiągnie, można wiele dostrzec i zrozumieć. Stojąc u podnóża góry, można tylko podziwiać jej szczyt." ....................................................... Wielki Mistrz Shigeru Oyama, 10 dan


MKS KOYAMA
Telefon: 501-445-554
e-mail: mks@koyama.pl

Oyama Karate

KARATE i kickboxing

Małopolski Klub Sportowy KOYAMA - OYAMA KARATE - KICKBOXING

Letni obóz - Łeba 2023

     Od 5 do 16 lipca trwał XXXIII (a letni - XVIII) Obóz MKS KOYAMA w Łebie. Pogoda w tym roku była rewelacyjna, więc od pierwszego dnia realizowaliśmy wszystkie punkty programu: plażowanie, trenowanie, wypoczynek.

 

     Codziennie rano odbywaliśmy rozgrzewkę, podczas której niektórzy pokonywali dystans ok. 2 km. Prawie każdego dnia mieliśmy plażowanie i kąpiel w morzu.  Treningi były prowadzone w wielu sceneriach. Technikę i elementy walki ćwiczyliśmy w sali, obwody na trawce, a kata na plaży. Przy zachodzie słońca zrobiliśmy wszystkie znane nam kata, a nasi instruktorzy wspólnie zaprezentowali mistrzowskie Kanku-Dai.

                        

     W poniedziałek zrobiliśmy sobie przerwę w plażowaniu i pojechaliśmy na wycieczkę do Słowińskiego Parku Narodowego, na Ruchome Wydmy i do wyrzutni rakiet w Rąbce. Pospacerowaliśmy przez ogromne piaski, zdobywając szczyt Wydmy Łąckiej oraz wzdłuż morza, wdychając zbawienny jod. Potem wysłuchaliśmy opowieści o niemieckim poligonie doświadczalnym wyrzutni rakiet i pooglądaliśmy różne typy rakiet.

                        

     We wtorek na plaży mieliśmy tor przeszkód i zapasy, w środę wieczorem dyskotekę z zabawami i grupowymi tańcami. W czwartek rano trening na plaży, a po obiedzie wycieczkę do latarni morskiej Stilo i wieczorem ognisko. W piątek byliśmy jeszcze w Parku Linowym.

                        

     Ostatniego dnia przed wyjazdem wszyscy otrzymali Certyfikaty Uczestnika, a także nastąpiło rozstrzygnięcie konkursów: czystości pokoi i rysunkowego oraz ogłoszony został werdykt wyboru Najmilszej Obozowiczki i Najmilszego Obozowicza, a zwycięzcy dostali dyplomy i nagrody.

    

      Nad uczestnikami obozu czuwała kadra w składzie:

     kierownik – Shihan Mirek Osika,

     instruktorzy-wychowawcy: Sensei Jakub Piasecki
                                          i Sensei Mateusz Kiejko-Kutrzeba,

     wsparcie pedagogiczne – pani Marzena Osika.

OYAMA KARATE

R2
baner pion
Kraków
Copyrigcht © 2013 Małopolski Klub Sportowy KOYAMA