^Powrót
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

"Studiowanie karate jest jak wspinanie się na wysoką górę. Życie również przypomina wspinaczkę. Ważne jest, żeby wytrwale próbować dotrzeć na sam szczyt. Kiedy już się go osiągnie, można wiele dostrzec i zrozumieć. Stojąc u podnóża góry, można tylko podziwiać jej szczyt." ....................................................... Wielki Mistrz Shigeru Oyama, 10 dan


MKS KOYAMA
Telefon: 501-445-554
e-mail: mks@koyama.pl

Oyama Karate

KARATE i kickboxing

Małopolski Klub Sportowy KOYAMA - OYAMA KARATE - KICKBOXING

Zimowy obóz - Poronin 2022

     W dniach 23 – 29 stycznia 2022 r odbył się zimowy obóz MKS KOYAMA w Poroninie-Suchem. Mieszkaliśmy w komfortowym ośrodku Weronika INN, gdzie mieliśmy do dyspozycji salkę z matą, świetlicę ze stołem pingpongowym, piłkarzykami i stołem bilardowym, basen i saunę.

 

     Obozowiczami opiekowała się kadra w składzie: Shihan Mirek Osika, Sensei Dominik Rzepka i Sensei Joasia Kozłowska, która oprócz treningów karate prowadziła również szkolenie narciarskie i snowboardowe. Wieczorami korzystaliśmy z basenu oraz zabaw świetlicowych.

      

     Pogoda dopisała, śniegu było pod dostatkiem, więc codziennie korzystaliśmy ze stoku narciarskiego „Suche-ski u Jędrola”. W czwartek mieliśmy wycieczkę na Gubałówkę, gdzie podziwialiśmy piękny widok na Tatry i Giewont.

      

     W trakcie pobytu został przeprowadzony konkurs czystości pokoi oraz turniej tenisa stołowego i piłkarzyków.

 

     Zdjęcia z obozu zamieszczone są pod linkiem:    Zdjęcia z obozu Poronin 2022

 

OYAMA KARATE

R2
baner pion
Kraków
Copyrigcht © 2013 Małopolski Klub Sportowy KOYAMA