^Powrót
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

"Studiowanie karate jest jak wspinanie się na wysoką górę. Życie również przypomina wspinaczkę. Ważne jest, żeby wytrwale próbować dotrzeć na sam szczyt. Kiedy już się go osiągnie, można wiele dostrzec i zrozumieć. Stojąc u podnóża góry, można tylko podziwiać jej szczyt." ....................................................... Wielki Mistrz Shigeru Oyama, 10 dan


MKS KOYAMA
Telefon: 501-445-554
e-mail: mks@koyama.pl

Oyama Karate

KARATE i kickboxing

Małopolski Klub Sportowy KOYAMA - OYAMA KARATE - KICKBOXING

Letni obóz - Łeba 2020

     W dniach 21.07 – 2.08 2020 r. odbył się letni obóz MKS KOYAMA w Łebie nad morzem. Mieszkaliśmy w Ośrodku Wypoczynkowym "Słowiniec", położonym pośród lasu sosnowego w odległości 100 m od plaży, który zapewnił nam wygodne pokoje, duży teren rekreacyjny, dużą salę gimnastyczną, świetlice i smaczne posiłki.

 

     Każdy dzień rozpoczynaliśmy porannym rozruchem, a biegacze pokonywali swoją trasę do lasu i z powrotem. Kiedy tylko pogoda pozwalała, korzystaliśmy z kąpieli morskich i plażowania, a popołudniami mieliśmy treningi, zajęcia sportowe lub spacery.

                          

                            

     W sobotę odbyliśmy wycieczkę na Ruchome Wydmy. Najpierw pojechaliśmy ciuchcią do jeziora Łebsko, potem rejs statkiem, a następnie spacer przez las. Na wydmach podziwialiśmy widoki i wykonaliśmy kihon kata nr 1. Potem przeszliśmy do Wyrzutni Rakiet w Rąbce. W drodze powrotnej ponownie płynęliśmy statkiem i jechaliśmy wesołą ciuchcią.

                            

                             

     W niedzielę mieliśmy ognisko z pieczeniem kiełbasek, a we wtorek wycieczkę do latarni Stilo.

                          

     Celem kolejnej wycieczki był Park Dinozaurów, gdzie spotkaliśmy rodzinę Flinstonów oraz korzystaliśmy z innych atrakcji.

     Trenowaliśmy dużo, jeden z treningów odbyliśmy nad morzem, przy zachodzie słońca. Była też dyskoteka i wieczorek kinowy.

     Na koniec obozu każdy otrzymał certyfikat uczestnika, a zwycięzcy konkursów nagrody i dyplomy.

                             

                                

 

 

     Nad naszym bezpieczeństwem czuwała kadra w składzie:      

    Shihan Mirosław Osika 5dan, Sensei Dominik Rzepka 4dan  

     i pani Marzena Osika :-)

OYAMA KARATE

R2
baner pion
Kraków
Copyrigcht © 2013 Małopolski Klub Sportowy KOYAMA