^Powrót
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

"Studiowanie karate jest jak wspinanie się na wysoką górę. Życie również przypomina wspinaczkę. Ważne jest, żeby wytrwale próbować dotrzeć na sam szczyt. Kiedy już się go osiągnie, można wiele dostrzec i zrozumieć. Stojąc u podnóża góry, można tylko podziwiać jej szczyt." ....................................................... Wielki Mistrz Shigeru Oyama, 10 dan


MKS KOYAMA
Telefon: 501-445-554
e-mail: mks@koyama.pl

Oyama Karate

KARATE i kickboxing

Małopolski Klub Sportowy KOYAMA - OYAMA KARATE - KICKBOXING

Zimowy obóz - Górki Wielkie 2016

     W dniach 24-30 stycznia 2016r. odbył się zimowy obóz MKS KOYAMA w Górkach Wielkich. Mieszkaliśmy w Ośrodku Sportowo-Szkoleniowym „Sangos”, którego jednym z największych atutów była kuchnia. Przepyszne potrawy, duży wybór produktów na każdym posiłku i obfitość dań. Nikt nie miał prawa być głodny.

 

     W ośrodku mieliśmy do dyspozycji salkę treningową z matą, workami i lustrami. Odbywaliśmy tu treningi o różnym charakterze: techniki i taktyki walki, szybkościowe, wytrzymałościowe oraz gimnastyczne. Korzystaliśmy też z dużej hali sportowej w pobliskiej szkole gdzie było więcej miejsca żeby poćwiczyć kata i mogliśmy zagrać w piłkę nożną czy inne gry zespołowe.

                                       

                           

                                       

     Udało nam się codziennie skorzystać z ostatków zimy i śniegu. Na górze Świniorka doskonaliliśmy umiejętności jazdy na nartach i snowboardach. Jeździliśmy w czterech grupach: snowboardzistów, narciarzy początkujących, średniozaawansowanych i zaawansowanych. Stok z kilkoma wyciągami umożliwiał każdej grupie wybór odpowiednich dla siebie warunków. Na koniec grupa zaawansowanych narciarzy rozegrała nawet zawody w zjeździe slalomem.

                                       

                                       

     Byliśmy też w Parku Wodnym Hotelu Gołębiewski w Wiśle, gdzie korzystaliśmy z fali morskiej, licznych zjeżdżalni, saun, jacuzzi i groty solnej. To był przyjemny relaks w środku tygodnia.

                                       

                                      

Na zakończenie pobytu mieliśmy jeszcze szaloną dyskotekę.

                                      

Opiekę nad uczestnikami obozu sprawowali:

         - sensei Mirosław Osika 4 dan, kierownik i instruktor,

         - sensei Dominik Rzepka 3 dan, instruktor narciarstwa i nie tylko,

         - pan Marcin Siwiński, absolwent AWF, instruktor snowboardu,

         - pani Danusia Gumola, absolwentka AWF (narciarstwo, pływanie, zabawy).

 

OYAMA KARATE

R2
baner pion
Kraków
Copyrigcht © 2013 Małopolski Klub Sportowy KOYAMA