^Powrót
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

"Studiowanie karate jest jak wspinanie się na wysoką górę. Życie również przypomina wspinaczkę. Ważne jest, żeby wytrwale próbować dotrzeć na sam szczyt. Kiedy już się go osiągnie, można wiele dostrzec i zrozumieć. Stojąc u podnóża góry, można tylko podziwiać jej szczyt." ....................................................... Wielki Mistrz Shigeru Oyama, 10 dan


MKS KOYAMA
Telefon: 501-445-554
e-mail: mks@koyama.pl

Oyama Karate

KARATE i kickboxing

Małopolski Klub Sportowy KOYAMA - OYAMA KARATE - KICKBOXING

AKTUALNOŚCI

Mistrzostwa Polski w Kata - Turek 2022

     W sobotę 28 maja 2022 r. w Hali Sportowej OSiR w Turku odbyły się XXVII Mistrzostwa Polski OYAMA PFK w Kata. Do rywalizacji zgłosiło się 174 zawodniczek i zawodników z 22 klubów a wśród nich 6-osobowa reprezentacja MKS KOYAMA.

 

     Organizatorem zawodów był Turkowski Klub Karate na czele z Shihan Włodzimierzem Rygiertem 5 dan. Rywalizacja odbywała się w trzech konkurencjach: Kata, Kata z bronią (Oyama Kobudo Kata) i Kata Zespołowe. Nasi zawodnicy zaprezentowali wysoki poziom umiejętności i wszyscy wracali z Turku z pucharami.  Zawodnikom towarzyszyli trenerzy: Shihan Mirek Osika i Shihan Ryszard Żółty, biorący udział podczas turnieju w pracach komisji sędziowskiej oraz grupka kibiców-rodziców.

 

     Wyniki naszych zawodników:

 

          Mateusz Kiejko-Kutrzeba – I m.

          Alicja Twardowska – II m.

          Dariusz Szymański – II m.

          Maja Wójcik – III m.

     Kata zespołowe:

          Julia Budzińska, Alicja Twardowska, Aleksandra Opach – II m.

 

 

OYAMA KARATE

R2
baner pion
Kraków
Copyrigcht © 2013 Małopolski Klub Sportowy KOYAMA