^Powrót
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

"Studiowanie karate jest jak wspinanie się na wysoką górę. Życie również przypomina wspinaczkę. Ważne jest, żeby wytrwale próbować dotrzeć na sam szczyt. Kiedy już się go osiągnie, można wiele dostrzec i zrozumieć. Stojąc u podnóża góry, można tylko podziwiać jej szczyt." ....................................................... Wielki Mistrz Shigeru Oyama, 10 dan


MKS KOYAMA
Telefon: 501-445-554
e-mail: mks@koyama.pl

Oyama Karate

KARATE i kickboxing

Małopolski Klub Sportowy KOYAMA - OYAMA KARATE - KICKBOXING

Składki członkowskie dla sekcji Dobczyce

REGULAMIN OPŁACANIA SKŁADEK CZŁONKOWSKICH

MKS KOYAMA W SEZONIE 2023/2024

DLA SEKCJI DOBCZYCE

 

1.  Do udziału w treningach organizowanych przez Małopolski Klub Sportowy KOYAMA uprawnieni są członkowie Klubu, czyli osoby, które złożyły deklarację członkowską oraz mają na bieżąco uregulowaną składkę członkowską.

2.  Składka członkowska płatna jest w miesięcznych ratach, które uwzględniają wszystkie dni wolne, święta i ferie. Tym samym raty składki nie są zależne od ilości treningów w miesiącu – są stałe i obowiązkowe.

3.  Miesięczna rata składki członkowskiej wynosi 130 zł. Osoby ćwiczące jeden raz w tygodniu mogą opłacać składkę pomniejszoną, w wysokości 80 zł.

4.  Miesięczna wysokość składki członkowskiej jest niezależna od ilości oraz przyczyn nieobecności na zajęciach. Nieobecność można zrekompensować przez dodatkowy udział w treningach innych grup działających w naszym klubie.

5.  W szczególnych przypadkach w razie długotrwałej uzasadnionej nieobecności istnieje możliwość obniżenia składki po uprzednim uzgodnieniu z biurem Klubu. Samodzielne odliczenia nie będą honorowane.

6.  Wpłat należy dokonywać do 10-go każdego miesiąca wyłącznie na konto Klubu o numerze: 03 8589 0006 0000 0026 1948 0001. Jako tytuł przelewu wpisujemy dokładnie treść: imię i nazwisko ćwiczącego, nazwa sekcji, składka członkowska za miesiąc ... (np.: Jan Nowak – Dobczyce – składka członkowska za październik). Ze względu na przepisy księgowe prosimy nie używać innych sformułowań typu: „za treningi” czy „czesne”.

7.  W ramach pełnej składki można dodatkowo uczestniczyć w treningach innych sekcji Klubu. W sytuacji braku składki będą wysyłane mailowe przypomnienia.

8.  Promujemy udział w treningach rodzeństwa i rodziców. W przypadku dwóch osób z rodziny miesięczna rata składki od każdego ćwiczącego jest niższa o 15 zł (230 zł za 2 osoby), w przypadku 3 (lub więcej) osób – o 30 zł (100 zł za osobę). Zniżki nie dotyczą ćwiczących raz w tygodniu.

9.  Coroczna, jednorazowa składka klubowa i licencyjna na rzecz OYAMA PFK wynosi 50 zł. Płatna w pierwszym miesiącu uczestnictwa w zajęciach na konto Klubu z dopiskiem: licencja indywidualna. Jednocześnie czytelnie wypełnioną deklarację członkowską Klubu należy przekazać instruktorowi.

10. Egzaminy na stopnie kyu odbędą się w trzech sesjach dla grup początkujących i średnio zaawansowanych (grudzień, marzec, czerwiec) oraz dwóch sesjach dla grup zaawansowanych (styczeń i czerwiec). Opłaty za udział w egzaminach należy wpłacać na konto Klubu przed egzaminem z dopiskiem: składka egzaminacyjna.

11. Wysokość składek egzaminacyjnych ustala Zarząd OYAMA PFK. Obecnie wynoszą one: od 10 kyu do 5 kyu (5S) – 100 zł, 4 kyu (4J, 4S) – 120 zł, 3 kyu (3J, 3S) – 140 zł, 2 kyu (2J, 2S) – 160 zł, 1 kyu – 240 zł.

12.  Wszelkie informacje i komunikaty dotyczące funkcjonowania Klubu będą zamieszczane na klubowej stronie internetowej oraz na profilu na Facebooku, a także przesyłane na adresy mailowe.

 

 ZARZĄD MKS KOYAMA

OYAMA KARATE

R2
baner pion
Kraków
Copyrigcht © 2013 Małopolski Klub Sportowy KOYAMA