^Powrót
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

"Studiowanie karate jest jak wspinanie się na wysoką górę. Życie również przypomina wspinaczkę. Ważne jest, żeby wytrwale próbować dotrzeć na sam szczyt. Kiedy już się go osiągnie, można wiele dostrzec i zrozumieć. Stojąc u podnóża góry, można tylko podziwiać jej szczyt." ....................................................... Wielki Mistrz Shigeru Oyama, 10 dan


MKS KOYAMA
Telefon: 501-445-554
e-mail: mks@koyama.pl

Oyama Karate

OYAMA KARATE

Małopolski Klub Sportowy KOYAMA

Letni obóz - SARBINOWO 2011

     W Sarbinowie nad morzem bałtyckim w dniach 10-23 lipca 2011r odbył się obóz oyama karate. Wzięło w nim udział 38 uczestników ze wszystkich sekcji naszego klubu. Mieszkaliśmy w Ośrodku Kolonijno-Wypoczynkowym "Bałtyk", położonym w spokojnej okolicy, w odległości 100m od morza. Wielkim atutem ośrodka była pełnowymiarowa sala gimnastyczna, w której mogliśmy trenować bez względu na pogodę.

Czytaj więcej: Letni obóz - SARBINOWO 2011

Seminarium w Krakowie

     W Krakowie - Nowej Hucie, w Hali Sportowej Centrum Rozwoju Com-Com Zone, w dniu 9.10.2010 r. odbyło się ogólnopolskie seminarium OYAMA KARATE, w czasie którego Shihan Andrzej Pierzchała 5 dan i Shihan Paweł Pajdak 5 dan poprowadzili warsztaty szkoleniowe w zakresie kata i kobudo a Hanshi Jan Dyduch 8 dan - trening w zakresie taktyki walki na poziomie mistrzostwa sportowego. W mityngu wzięło udział blisko 140 osób – zawodników i instruktorów z ośrodków oyama karate w całej Polsce.

 

Czytaj więcej: Seminarium w Krakowie

OYAMA KARATE

R2
baner pion
Kraków
Copyrigcht © 2013 Małopolski Klub Sportowy KOYAMA