^Powrót
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

"Studiowanie karate jest jak wspinanie się na wysoką górę. Życie również przypomina wspinaczkę. Ważne jest, żeby wytrwale próbować dotrzeć na sam szczyt. Kiedy już się go osiągnie, można wiele dostrzec i zrozumieć. Stojąc u podnóża góry, można tylko podziwiać jej szczyt." ....................................................... Wielki Mistrz Shigeru Oyama, 10 dan


MKS KOYAMA
Telefon: 501-445-554
e-mail: mks@koyama.pl

Oyama Karate

OYAMA KARATE

Małopolski Klub Sportowy KOYAMA

SEZON 2011/2012

Letni obóz - ŁEBA 2012

     W dniach 14-27 lipca 2012r w Łebie odbył się obóz oyama karate, w którym wzięło udział 45 uczestników ze wszystkich sekcji naszego klubu. Mieszkaliśmy w bardzo dobrze wyposażonym Ośrodku Kolonijno-Wczasowym "Słoneczko". Do dyspozycji mieliśmy boiska do piłki nożnej, koszykówki i siatkówki, trampolinę, duży plac zabaw, salę gimnastyczną, stoły pingpongowe, a także rowery i salkę komputerową.

 

Czytaj więcej: Letni obóz - ŁEBA 2012

Soshu Oyama w Krakowie

     W dniach 26 i 27 maja przebywał w Krakowie Wielki Mistrz Shigeru Oyama 10 dan. W ramach XV Międzynarodowego Seminarium Szkoleniowo-Kwalifikacyjnego Oyama Karate w Polsce, Soshu przeprowadził treningi kata oraz egzamin mistrzowski, z udziałem blisko 200 instruktorów i zawodników z Polski, Rosji, Białorusi, Estonii, Niemiec i Ukrainy.

Czytaj więcej: Soshu Oyama w Krakowie

Spotkanie z policjantem

     W maju, w ramach realizowanego programu „Sport przeciw wykluczeniom”, gościliśmy na treningach wszystkich grup aspiranta sztabowego Policji z Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej w Krakowie Roberta Bretnera, który jest jednocześnie instruktorem oyama karate, posiadaczem stopnia mistrzowskiego 4 dan.

Czytaj więcej: Spotkanie z policjantem

OYAMA KARATE

R2
baner pion
Kraków
Copyrigcht © 2013 Małopolski Klub Sportowy KOYAMA