^Powrót
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

"Studiowanie karate jest jak wspinanie się na wysoką górę. Życie również przypomina wspinaczkę. Ważne jest, żeby wytrwale próbować dotrzeć na sam szczyt. Kiedy już się go osiągnie, można wiele dostrzec i zrozumieć. Stojąc u podnóża góry, można tylko podziwiać jej szczyt." ....................................................... Wielki Mistrz Shigeru Oyama, 10 dan


MKS KOYAMA
Telefon: 501-445-554
e-mail: mks@koyama.pl

Oyama Karate

OYAMA KARATE

Małopolski Klub Sportowy KOYAMA

Mistrzostwa Jury Krakowsko-Częstochowskiej

   W sobotę 8 czerwca 2013r. odbyły się w Olkuszu V Otwarte Mistrzostwa Jury Krakowsko-Częstochowskiej w Oyama Karate. W zawodach wystartowało prawie 300 zawodników z 20 klubów Oyama Karate.

 

     Trzy osoby z naszego klubu wystartowały w konkurencji Kata. Swoją pozycję w czołówce zawodników potwierdziły: Maja Wójcik – zdobywając I miejsce oraz Natalia Modzelewska – uzyskując II miejsce w rywalizacji mistrzyń (finalistek MP i PP z ostatnich 2 lat). Trzecie miejsce w swej konkurencji zajęła debiutantka Hania Wójcik.

   W kumite w formule Lekki Kontakt nasza ekipa wywalczyła 11 pucharów. Pierwsze miejsca zdobyli: Gniewomir Herbst, Bartosz Wojdyła i Magda Opach. Drugie miejsca na podium zajęli: Staś Barycki, Wiktoria Fliśnik, Natalia Modzelewska, Weronika Piskorz i Jakub Twardowski. Trzecie miejsca wywalczyły dwie debiutantki: Ola Zawadzka i Dominika Konik oraz Jakub Pałucki.

   Bardzo ładnie zaprezentowali się również pozostali zawodnicy: Konrad Stach, Maja Wójcik, Jan Paluch, Hubert Ryz oraz Patryk Fliśnik i Joanna Skoś w Semi-Knockdown, którzy po zaciętych i wyrównanych walkach odpadli w eliminacjach.

Zadowolony i dumny ze swych podopiecznych był trener kadry młodszej Sensei Dominik Rzepka, a także instruktorzy pełniący na zawodach funkcję sędziów: Shihan Ryszard Żółty i Sensei Mirosław Osika.

Zarząd klubu gratuluje wszystkim zawodnikom sportowej postawy i dziękuje rodzicom, opiekunom za zaangażowanie.

OSU

OYAMA KARATE

R2
baner pion
Kraków
Copyrigcht © 2013 Małopolski Klub Sportowy KOYAMA