^Powrót
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

"Studiowanie karate jest jak wspinanie się na wysoką górę. Życie również przypomina wspinaczkę. Ważne jest, żeby wytrwale próbować dotrzeć na sam szczyt. Kiedy już się go osiągnie, można wiele dostrzec i zrozumieć. Stojąc u podnóża góry, można tylko podziwiać jej szczyt." ....................................................... Wielki Mistrz Shigeru Oyama, 10 dan


MKS KOYAMA
Telefon: 501-445-554
e-mail: mks@koyama.pl

Oyama Karate

OYAMA KARATE

Małopolski Klub Sportowy KOYAMA

Zakończenie sezonu 2016/2017

     W piątek 23 VI na ostatnim treningu w sezonie 2016/2017 odbył się centralny egzamin klubowy na wyższe stopnie (3, 4, 5 kyu) z udziałem zawodników Krakowskiej Akademii Sportu. Komisji egzaminacyjnej przewodniczył Shihan Ryszard Żółty 5dan. W jej składzie uczestniczyli również Sensei Mirosław Osika 4dan i Sensei Dominik Rzepka 3dan.

 

     W sobotę 24 VI grupa zawodnicza spotkała się w pięknej scenerii Jeziora Dobczyckiego. W trakcie rejsu statkiem, dowodzonym przez Sensei-Kapitana Andrzeja Guzika, Prezes klubu Sensei Mirosław Osika 4dan dokonał podsumowania udanego sezonu. W ciągu roku szkolnego nasi zawodnicy wystartowali w 7 turniejach regionalnych, ogólnopolskich i międzynarodowych (5 walki, 2 kata) i zdobyli 72 puchary (64 w kumite, 8 w kata). Podkreślić trzeba, że 28 pucharów za I miejsce, 20 za II i 24 za III. W rywalizacji sportowej uczestniczyły łącznie 34 osoby.

                                  

                                  

     Następnie zawodnicy uczestniczący dwa tygodnie wcześniej w ogólnopolskim egzaminie na brązowe pasy (7 osób), otrzymali swoje dyplomy. Po czym Shihan Ryszard, Sensei Mirek i Sensei Dominik wręczyli puchary zwycięzcom klubowego rankingu za mijający sezon: I miejsce zajęła Maja Wójcik, II m. - Michał Krupa, a III m. - Gniewomir Herbst. Wyróżnienia otrzymały: Magda Opach, Zuza Górka, Joasia Kozłowska.

                                  

     Na koniec części oficjalnej Prezes w imieniu Zarządu Klubu wręczył pamiątkowy dyplom i złożył gratulacje Sensei Dominikowi za wysokie osiągnięcia w pracy trenerskiej i wyniki sportowe grupy zawodniczej.

                                  

OYAMA KARATE

baner pion
Copyrigcht © 2013 Małopolski Klub Sportowy KOYAMA