^Powrót
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

"Studiowanie karate jest jak wspinanie się na wysoką górę. Życie również przypomina wspinaczkę. Ważne jest, żeby wytrwale próbować dotrzeć na sam szczyt. Kiedy już się go osiągnie, można wiele dostrzec i zrozumieć. Stojąc u podnóża góry, można tylko podziwiać jej szczyt." ....................................................... Wielki Mistrz Shigeru Oyama, 10 dan


MKS KOYAMA
Telefon: 501-445-554
e-mail: mks@koyama.pl

Oyama Karate

OYAMA KARATE

Małopolski Klub Sportowy KOYAMA

Puchar Polski - Wieliczka 2019

W weekend 19-20 października odbyły się w Wieliczce zawody Pucharu Polski OYAMA Polskiej Federacji Karate w konkurencjach Knockdown – OYAMA TOP oraz Semi-Knockdown i Lekki Kontakt.

 

W sobotę przed południem startowali najmłodsi zawodnicy w konkurencji Lekki Kontakt. Nasi reprezentanci Ala Twardowska i Dawid Wilk zajęli I miejsca w swoich kategoriach.

                                 

Po południu odbyły się walki seniorów w konkurencji Knockdown. Nasza jedyna zawodniczka Ania Mituś trafiła w eliminacjach na najlepszą zawodniczkę tej kategorii oraz turnieju i musiała uznać jej wyższość.

                

W niedzielę swoje walki stoczyli Juniorzy w kategorii Semi-Knockdown. Spośród naszych reprezentantów niezawodny Gniewomir Herbst wywalczył I miejsce.

  

 

OYAMA KARATE

R2
baner pion
Kraków
Copyrigcht © 2013 Małopolski Klub Sportowy KOYAMA