^Powrót
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

"Studiowanie karate jest jak wspinanie się na wysoką górę. Życie również przypomina wspinaczkę. Ważne jest, żeby wytrwale próbować dotrzeć na sam szczyt. Kiedy już się go osiągnie, można wiele dostrzec i zrozumieć. Stojąc u podnóża góry, można tylko podziwiać jej szczyt." ....................................................... Wielki Mistrz Shigeru Oyama, 10 dan


MKS KOYAMA
Telefon: 501-445-554
e-mail: mks@koyama.pl

Oyama Karate

OYAMA KARATE

Małopolski Klub Sportowy KOYAMA

Puchar Makroregionu Wschodniego - Kozienice 2019

W sobotę 7 grudnia odbyły się zawody Otwartego Pucharu Makroregionu Wschodniego OYAMA PFK w Kozienicach. Turniej zgromadził bardzo dużą liczbę reprezentacji klubowych i zawodników w poszczególnych kategoriach.

 

Uczestnicy rywalizowali w dwóch konkurencjach - Kata oraz Kumite. Nasi zawodnicy wywalczyli łącznie 10 pucharów.

W Kata trzy osoby – Ala Twardowska, Dawid Wilk i Filip Wojsznis - stanęły na najwyższym podium.

W Kumite pierwsze miejsca zdobyli: Ala Twardowska, Klaudia Bularz, Staszek Barycki i Grzegorz Barycki, drugie miejsca wywalczyli: Dawid Wilk i Zosia Marzec, a trzecie miejsce zajął Kuba Więckowski.

Shihan Mirek i Shihan Ryszard pracowali w komisji sędziowskiej a startującym, pod nieobecność Sensei Dominika, towarzyszył Sempai Szymon. Gorące podziękowania należą się grupie rodziców - naszych wiernych kibiców, którzy opiekowali się zawodnikami i zagrzewali ich do boju.

 

OYAMA KARATE

R2
baner pion
Kraków
Copyrigcht © 2013 Małopolski Klub Sportowy KOYAMA