^Powrót
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

"Studiowanie karate jest jak wspinanie się na wysoką górę. Życie również przypomina wspinaczkę. Ważne jest, żeby wytrwale próbować dotrzeć na sam szczyt. Kiedy już się go osiągnie, można wiele dostrzec i zrozumieć. Stojąc u podnóża góry, można tylko podziwiać jej szczyt." ....................................................... Wielki Mistrz Shigeru Oyama, 10 dan


MKS KOYAMA
Telefon: 501-445-554
e-mail: mks@koyama.pl

Oyama Karate

OYAMA KARATE

Małopolski Klub Sportowy KOYAMA

Trenuj w domu

          Drodzy Klubowicze!

      W związku z zagrożeniem epidemicznym mamy przerwę w treningach grupowych i zachęcamy wszystkich do pozostawania w domu. Ale żeby nie stracić formy i żebyśmy mogli później efektywnie kontynuować treningi wszystkich grup, każdy indywidualnie powinien zadbać o formę oraz o powtarzanie elementów technicznych.

     Z myślą o naszych najmłodszych zawodnikach z grup początkujących i średnio zaawansowanych przygotowaliśmy scenariusz treningu do przeprowadzenia w domu. Prosimy rodziców, aby wydrukowali załączony poniżej materiał i poprowadzili z dziećmi domowe treningi. To dobra okazja, żeby poćwiczyć razem z dzieckiem :)

     Dla zawodników z grup zaawansowanych oraz dla młodzieży i dorosłych również załączamy propozycję samodzielnego treningu do przeprowadzenia w domu. Można się inspirować obydwoma propozycjami.

     Prosimy śledzić informacje zamieszczane na klubowej stronie internetowej oraz na profilu facebookowym. W razie pytań można korzystać z konsultacji telefonicznych pod znanym numerem telefonu.

 

     Scenariusz treningu do samodzielnego przeprowadzenia w domu

 

         

    Trening w warunkach domowych dla młodzieży i dorosłych

 

 

          Życzymy powodzenia i zdrowia, OSU!

         Shihan Mirosław Osika  i  Shihan Ryszard Żółty

OYAMA KARATE

R2
baner pion
Kraków
Copyrigcht © 2013 Małopolski Klub Sportowy KOYAMA