^Powrót
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

"Studiowanie karate jest jak wspinanie się na wysoką górę. Życie również przypomina wspinaczkę. Ważne jest, żeby wytrwale próbować dotrzeć na sam szczyt. Kiedy już się go osiągnie, można wiele dostrzec i zrozumieć. Stojąc u podnóża góry, można tylko podziwiać jej szczyt." ....................................................... Wielki Mistrz Shigeru Oyama, 10 dan


MKS KOYAMA
Telefon: 501-445-554
e-mail: mks@koyama.pl

Oyama Karate

OYAMA KARATE

Małopolski Klub Sportowy KOYAMA

Zakończenie sezonu 2019/20

     Kończymy nietypowy sezon 2019/2020. Wyjątkowo bez spotkania grupy zawodniczej, bez rozdawania dyplomów po zdanym egzaminie i bez egzaminów na wyższe stopnie. Ale sezon nie całkiem stracony.

 

     Nasi zawodnicy w mijającym roku szkolnym wzięli udział w kilku turniejach wysokiej rangi: Pucharze Polski OYAMA PFK w Kumite, Pucharze Polski OYAMA PFK w Kata, Pucharze Europy WKB oraz Pucharze Makroregionu Wschodniego OYAMA PFK w Kata i Kumite. Przewidziane na wiosnę 2020 r. Mistrzostwa Polski oraz regionalne niestety nie odbyły się.

     Instruktorzy uczestniczyli w dwóch ogólnopolskich seminariach szkoleniowych. Odbyliśmy bardzo udaną wycieczkę na Pilsko. Byliśmy na zimowym obozie w Brennej, a przed nami jeszcze letni obóz w Łebie nad morzem, też wyjątkowy pod wieloma względami.

     Pomimo pandemii koronawirusa i przerwy w zajęciach stacjonarnych, odbywały się treningi on-line, w których uczestniczyło ok. 50 osób z naszego klubu oraz ok. 25 osób z Krakowskiej Akademii Sportu. Zajęcia prowadzili: Shihan Mirek Osika, Shihan Ryszard Żółty i Sensei Dominik Rzepka. Na koniec trenerzy wspólnie przeprowadzili egzamin na stopnie od 10 do 6 kyu.

     Na podstawie uzyskanych wyników w przeprowadzonych zawodach wyłonieni zostali najlepsi zawodnicy MKS KOYAMA w sezonie 2019/2020, oto finaliści:

          I m.      Alicja Twardowska

         II m.      Dawid Wilk

         III m.   ex aequo   Maja Wójcik i Gniewomir Herbst

         Wyróżnienie:   Jakub Piasecki

 

     Życzymy wszystkim przyjemnych i bezpiecznych wakacji. Mamy nadzieję, że we wrześniu spotkamy się w salach gimnastycznych.

     Polecamy jeszcze poniższe drobiazgi, które na pewno przydadzą się podczas wakacyjnego, aktywnego wypoczynku.

 

           OSU!

 

 

OYAMA KARATE

R2
baner pion
Kraków
Copyrigcht © 2013 Małopolski Klub Sportowy KOYAMA