^Powrót
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

"Studiowanie karate jest jak wspinanie się na wysoką górę. Życie również przypomina wspinaczkę. Ważne jest, żeby wytrwale próbować dotrzeć na sam szczyt. Kiedy już się go osiągnie, można wiele dostrzec i zrozumieć. Stojąc u podnóża góry, można tylko podziwiać jej szczyt." ....................................................... Wielki Mistrz Shigeru Oyama, 10 dan


MKS KOYAMA
Telefon: 501-445-554
e-mail: mks@koyama.pl

Oyama Karate

OYAMA KARATE

Małopolski Klub Sportowy KOYAMA

Zakończenie sezonu 2017/18

     W niedzielę 17 czerwca odbyło się spotkanie grupy zawodniczej na zakończenie sezonu. Prezes Klubu - Sensei Mirosław Osika dokonał podsumowania i wręczył puchary zwycięzcom Rankingu Najlepszych Zawodników MKS KOYAMA w Sezonie 2017/2018.

 

     Łącznie w 5 turniejach makroregionalnych, 3 ogólnopolskich oraz w Mistrzostwach Europy w Estonii nasi zawodnicy wywalczyli 73 puchary (63 w Kumite i 10 w Kata), z czego 29 za I miejsce, 28 za II i 16 za III. Laureatami Rankingu zostały: Maja Wójcik I m., Alicja Twardowska II m., Zuzanna Górka III m., wyróżnienia otrzymali: Dawid Wilk, Gniewomir Herbst i Jakub Piasecki. Na koniec spotkania wszyscy otrzymali jeszcze puchary ... lodowe.

     Tydzień wcześniej w piątek 8 czerwca odbył się ogólnopolski egzamin na brązowe pasy, który przeprowadził Hanshi Jan Dyduch 8 dan. Weronika Piskorz uzyskała promocję na 2 kyu.

 

W tym roku szkolnym egzaminatorzy klubowi - Shihan Ryszard Żółty 5 dan i Sensei Mirosław Osika 4 dan przeprowadzili trzy sesje egzaminacyjne na niższe stopnie i dwa egzaminy klubowe na wyższe stopnie szkoleniowe (3, 4, 5 kyu),

              

                          Egzamin klubowy 19 stycznia                                            Egzamin klubowy 15 czerwca

OYAMA KARATE

R2
baner pion
Kraków
Copyrigcht © 2013 Małopolski Klub Sportowy KOYAMA