^Powrót
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

"Studiowanie karate jest jak wspinanie się na wysoką górę. Życie również przypomina wspinaczkę. Ważne jest, żeby wytrwale próbować dotrzeć na sam szczyt. Kiedy już się go osiągnie, można wiele dostrzec i zrozumieć. Stojąc u podnóża góry, można tylko podziwiać jej szczyt." ....................................................... Wielki Mistrz Shigeru Oyama, 10 dan


MKS KOYAMA
Telefon: 501-445-554
e-mail: mks@koyama.pl

Oyama Karate

KARATE i kickboxing

Małopolski Klub Sportowy KOYAMA - OYAMA KARATE - KICKBOXING

SEZON 2020/2021

Treningi wakacyjne

          Drodzy Klubowicze, Szanowni Rodzice!

     Zakończyliśmy nietypowy sezon treningowy 2020/2021, ale nie przestajemy ćwiczyć. Zapraszamy chętnych na treningi wakacyjne, które będą się odbywać w sali gimnastycznej SP nr 149 przy ul. Bujaka 15 (KURDWANÓW II) w poniedziałki i środy w godzinach 18:00 – 19:30. Zaczynamy już 28 czerwca.

Czytaj więcej: Treningi wakacyjne

Wznawiamy treningi od 19 IV

Drodzy Klubowicze!

     Rozporządzenie Rady Ministrów opublikowane 15 kwietnia dopuszcza organizację zajęć sportowych dla dzieci i młodzieży uczestniczącej we współzawodnictwie sportowym prowadzonym przez odpowiedni polski związek sportowy. Ponieważ nasz Klub jest członkiem Polskiego Związku Karate, możemy wznowić treningi.

     Od 19 kwietnia wracamy na zajęcia w salach gimnastycznych, tym samym zawieszamy treningi online. W drugim tygodniu, w dniach 26, 27, 28 kwietnia zostaną przeprowadzone zaległe egzaminy na stopnie kyu. Egzamin klubowy na wyższe stopnie (od 5 kyu) odbędzie się we wtorek 27 IV w sekcji RUCZAJ o godz. 18:30. Pozostałe osoby będą miały egzamin na treningu swojej grupy. Składki egzaminacyjne wpłacamy na konto Klubu zgodnie z REGULAMINEM SKŁADEK.

     OSU!

Zapraszamy do Online Dojo - 12-18 IV nowy harmonogram

     W związku z przedłużeniem obostrzeń i zakazu prowadzenia zajęć sportowych zapraszamy wszystkich chętnych na treningi on-line. Będą się odbywać w poniedziałek, środę i piątek w dwóch grupach: pierwsza - białe i niebieskie pasy o godz. 17:00, druga - kolorowe pasy i dorośli o godz. 18:00. Większy nacisk położymy na technikę, ponieważ po powrocie do sal treningowych odbędą się zaległe egzaminy na stopnie kyu.

     Treningi są prowadzone za pośrednictwem platformy ZOOM. Zapraszamy członków Małopolskiego Klubu Sportowego KOYAMA oraz Krakowskiej Akademii Sportu. Wszelkie szczegóły w dalszej części artykułu.

ZAPRASZAMY :)

Czytaj więcej: Zapraszamy do Online Dojo  -  12-18 IV nowy harmonogram

Treningi zawieszone do 18 IV

      Drodzy Klubowicze, Szanowni Rodzice!

     W związku z nowym Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 25 marca 2021 roku jesteśmy zmuszeni zawiesić prowadzenie treningów od 27 III do 18 IV. Liczymy na powrót do sal treningowych od 19 kwietnia. Zaplanowane na 30 i 31 marca egzaminy zostaną przeprowadzone w drugim tygodniu po wznowieniu zajęć. Jeśli nie będzie przedłużenia zakazu, egzaminy odbędą się: 27 IV - Ruczaj, Wola Duchacka, Kurdwanów II, Mateczny, Dobczyce oraz 28 IV - Prokocim, Kurdwanów. Grupy zaawansowane (od 5 kyu) - 27 IV na Ruczaju.

     Zachęcamy w międzyczasie do treningów indywidualnych - kondycyjnych i technicznych. Pomocne w tym zakresie będą materiały zamieszczone w KLUBOWYM NIEZBĘDNIKU oraz publikowane na bieżąco na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do częstego odwiedzania strony i przeglądania zamieszczanych treści. Zapraszamy też na treningi on-line.

Życzymy dużo zdrowia i radosnych Świąt Wielkanocnych

Shihan Mirosław Osika z kadrą instruktorską

Treningi w marcu

          Szanowni klubowicze!

Sukcesywnie wznawiamy treningi po przerwie. Szczegóły proszę sprawdzić w menu: Treningi 2020/2021.

Większość grup działa normalnie, w związku z czym zawieszamy treningi on-line i zapraszamy do sal gimnastycznych.

Osobom chcącym poprawić swoje umiejętności techniczne polecamy również korzystanie z materiałów szkoleniowych zamieszczonych w KLUBOWYM NIEZBĘDNIKU i samodzielne treningi.

Materiały szkoleniowe

Sendomiria Cup

     W sobotę 24.10.2020 r. nasza najwaleczniejsza zawodniczka - Alicja Twardowska - wzięła udział w Ogólnopolskim Turnieju Karate Sendomiria Cup, który odbył się w Sandomierzu i wywalczyła II miejsce. Brawo!

Puchary Rankingu 2019

     Podczs sobotnich treningów 17 października laureaci Rankingu Najlepszych Sportowców OYAMA KARATE w 2019 Roku odebrali swoje puchary. W imieniu Hanshi Jana Dyducha - Prezesa OYAMA Polskiej Federacji Karate piękne trofea finalistom Rankingu wręczyli Shihan Mirosław Osika i Sensei Dominik Rzepka.

Czytaj więcej: Puchary Rankingu 2019

OYAMA KARATE

R2
baner pion
Kraków
Copyrigcht © 2013 Małopolski Klub Sportowy KOYAMA