^Powrót
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

"Studiowanie karate jest jak wspinanie się na wysoką górę. Życie również przypomina wspinaczkę. Ważne jest, żeby wytrwale próbować dotrzeć na sam szczyt. Kiedy już się go osiągnie, można wiele dostrzec i zrozumieć. Stojąc u podnóża góry, można tylko podziwiać jej szczyt." ....................................................... Wielki Mistrz Shigeru Oyama, 10 dan


MKS KOYAMA
Telefon: 501-445-554
e-mail: mks@koyama.pl

Oyama Karate

KARATE i kickboxing

Małopolski Klub Sportowy KOYAMA - OYAMA KARATE - KICKBOXING

AKTUALNOŚCI

Mistrzostwa Makroregionu Południowego - Olkusz 2022

     W dniu 09.04.2022 r. reprezentacja naszego klubu wzięła udział w Otwartych Mistrzostwach Makroregionu Południowego OYAMA PFK w Kumite i Kata, które odbyły się w Hali Widowiskowo-Sportowej MOSiR w Olkuszu. Wystartowało w nich 407 zawodniczek i zawodników z 26 ośrodków Oyama Karate.

 

     Najpierw została przeprowadzona rywalizacja z udziałem 172 osób w prezentacji form Kata i Kobudo. Dwie nasze zawodniczki stanęły na III miejscu podium: Aleksandra Opach oraz Alicja Twardowska.

     Po południu odbyły się pojedynki w konkurencjach Kumite (Lekki Kontakt i Semi-knockdown), w których wystąpiło 235 osób. W tej rywalizacji nasi zawodnicy wykazali się większą skutecznością, zdobywając 8 miejsc medalowych. Tradycyjnie Sensei Dominik Rzepka towarzyszył zawodnikom przy macie, a Shihan Mirek Osika i Shihan Ryszard Żółty pracowali w komisji sędziowskiej, w której działaniach wzięły udział również Sensei Joanna Kozłowska i Sempai Kasia Antosz.

Wyniki naszych zawodników w rywalizacji Kumite:

   Lekki Kontakt:

     Aleksandra Opach – II m.

   Semi-knockdown:

     Alicja Twardowska – I m.

     Lena Jarząbek – I m.

     Dominik Pieczara, - I m.

     Klaudia Bularz – II m.

     Jan Kłosowicz – II m.

     Julia Budzińska – III m.

     Maksymilian Liana – III m.

OYAMA KARATE

R2
baner pion
Kraków
Copyrigcht © 2013 Małopolski Klub Sportowy KOYAMA