^Powrót
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

"Studiowanie karate jest jak wspinanie się na wysoką górę. Życie również przypomina wspinaczkę. Ważne jest, żeby wytrwale próbować dotrzeć na sam szczyt. Kiedy już się go osiągnie, można wiele dostrzec i zrozumieć. Stojąc u podnóża góry, można tylko podziwiać jej szczyt." ....................................................... Wielki Mistrz Shigeru Oyama, 10 dan


MKS KOYAMA
Telefon: 501-445-554
e-mail: mks@koyama.pl

Oyama Karate

KARATE i kickboxing

Małopolski Klub Sportowy KOYAMA - OYAMA KARATE - KICKBOXING

ZAPISY

 OYAMA KARATE i KICKBOXING

 ZDROWIE – BEZPIECZEŃSTWO - SUKCES

 

     Małopolski Klub Sportowy "KOYAMA" jest klubem licencjonowanym przez OYAMA Polską Federację Karate oraz OYAMA International Karate Federation a także Polski Związek Kickboxingu.
 

  • Posiadamy sprawdzone i bezpieczne metody zajęć z najmłodszymi. Są one dostosowane do ich możliwości psychicznych i fizycznych. Dzięki systematycznym ćwiczeniom ogólnorozwojowym i specjalistycznym dziewczęta i chłopcy są zdrowsi, robią postępy w nauce, mają coraz lepszą sprawność, koordynację ruchową i proste kręgosłupy. Na treningu uczą się samodyscypliny, poszanowania starszych, a przede wszystkim wiary w siebie. Stają się odporniejsi na wszelkie przeciwności oraz negatywny wpływ środowiska, dzięki czemu nie szukają ukojenia w alkoholu czy narkotykach.
  • Dla młodzieży i dorosłych prowadzimy zajęcia rekreacyjne, sportowe (semi-knockdown, knockdown, full contact, kata) i samoobrony.
  • Osobom pracującym stwarzamy możliwość zregenerowania sił po stresującym dniu oraz możliwość powrotu do dobrej kondycji i świetnego samopoczucia.
  • Juniorom i seniorom dajemy możliwość udziału w rywalizacji sportowej od zawodów pierwszego kroku do Mistrzostw Polski, Europy i Świata włącznie, zarówno w konkurencjach walki jak i prezentacji form kata.

 

Trzy razy do roku, w czasie egzaminów nasi uczniowie zdobywają nowe stopnie potwierdzane oficjalnymi dyplomami. Organizujemy letnie i zimowe obozy szkoleniowo – rekreacyjne. Uczestniczymy w ogólnopolskich i międzynarodowych seminariach szkoleniowych.

 

JEŻELI  CHCESZ:

   poprawić swoją sprawność fizyczną

  • być szybkim, silnym i opanowanym
  • nauczyć się władać japońską bronią (TONFA, BO, SAI)
  • doskonalić się i osiągnąć mistrzostwo
  • przyjemnie i pożytecznie wykorzystać wolny czas
  • brać udział w zawodach i obozach sportowych
  • poznać nowych interesujących przyjaciół

 

TRENUJ Z NAMI OYAMA KARATE i KICKBOXING !

 

Zapraszamy i zachęcamy dziewczęta.

Treningi pozwolą Wam ukształtować ładną sylwetkę,

poczuć się bezpieczniej i odnosić sukcesy sportowe.

 

Serdecznie zapraszamy osoby, które kiedyś ćwiczyły i przerwały treningi

lub trenowały inne dyscypliny sportów walki.

 

WSZYSTKIM DAJEMY MOŻLIWOŚĆ ROZWOJU!

ZAPISY DO SEKCJI OYAMA KARATE I KICKBOXINGU PROWADZĄ INSTRUKTORZY NA ZAJĘCIACH. SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE MOŻNA RÓWNIEŻ UZYSKAĆ TELEFONICZNIE LUB MAILOWO (PATRZ ZAKŁADKA "KONTAKT").

 

MKS KOYAMA - OYAMA KARATE i KICKBOXING

OYAMA KARATE

R2
baner pion
Kraków
Copyrigcht © 2013 Małopolski Klub Sportowy KOYAMA