^Powrót
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

"Studiowanie karate jest jak wspinanie się na wysoką górę. Życie również przypomina wspinaczkę. Ważne jest, żeby wytrwale próbować dotrzeć na sam szczyt. Kiedy już się go osiągnie, można wiele dostrzec i zrozumieć. Stojąc u podnóża góry, można tylko podziwiać jej szczyt." ....................................................... Wielki Mistrz Shigeru Oyama, 10 dan


MKS KOYAMA
Telefon: 501-445-554
e-mail: mks@koyama.pl

Oyama Karate

KARATE i kickboxing

Małopolski Klub Sportowy KOYAMA - OYAMA KARATE - KICKBOXING

UBEZPIECZENIE

UBEZPIECZENIE DLA ĆWICZĄCYCH W SEZONIE 2023/2024

     Proponujemy i rekomendujemy wszystkim ćwiczącym, uczniom wszystkich rodzajów szkół i studentom (a nawet dzieciom w przedszkolach i żłobkach), przystąpienie do wspólnego ubezpieczenia grupowego Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (zamiast lub poszerzając ubezpieczenie w szkole). Grupa ubezpieczonych ma charakter otwarty – do ubezpieczenia mogą przystąpić też inne osoby, np. rodzeństwo czy koledzy. Oferta ma wiele atutów zwłaszcza dla osób uprawiających różne dyscypliny sportu, w tym sporty walki (również wyczynowo).

     Jest to ubezpieczenie firmy Allianz o nazwie "Strefa NNW Szkolne" dla osób uczęszczających do placówek oświatowych (żłobków, przedszkoli, szkół podstawowych, średnich, policealnych, studentów) w wieku do 25 lat. Okres ochrony trwa od 1.09.2023 do 31.08.2024 na terenie całego świata - w szkole, w domu, na wszystkich zajęciach pozalekcyjnych, na zawodach sportowych, podczas wakacji, ferii i innych wyjazdów. Obejmuje wyczynowe uprawianie sportu oraz sporty walki!

     Ubezpieczenie posiada bardzo szeroki zakres ochrony. Oprócz trwałego uszczerbku na zdrowiu, zawiera pobyt w szpitalu oraz koszty leczenia i rehabilitacji po wypadku, a także nagłe zachorowanie w pakiecie Max. Dodatkowo pogryzienie przez psa lub inne zwierzę i szeroki zakres usługi assistance. Do wyboru proponujemy 4 warianty różniące się zakresem, sumami ubezpieczenia i składką (składka jednorazowa, roczna):

     PAKIET NR 1:   Wersja B,   Pakiet Plus,   suma ubezpieczenia 20.000,-    składka 60,-
     PAKIET NR 2:   Wersja B,   Pakiet Plus,   suma ubezpieczenia 30.000,-    składka 76,-
     PAKIET NR 3:   Wersja A,   Pakiet Plus,   suma ubezpieczenia 40.000,-    składka 87,-
     PAKIET NR 4:   Wersja A,   Pakiet Max,   suma ubezpieczenia 50.000,-    składka 114,-

Każdy uczestnik otrzyma indywidualny Certyfikat. Zapewniamy również pomoc w obsłudze i załatwianiu wszelkich spraw.

      Wygodna forma przystąpienia do ubezpieczenia - on-line i zgłaszania roszczeń.  

     W celu przystąpienia do ubezpieczenia należy kliknąć w poniższy link, następnie dokonać wyboru wariantu ubezpieczenia i podać dane rodzica oraz dziecka lub dzieci. Po zatwierdzeniu nastąpi przekierowanie do płatności elektronicznej. Link będzie aktywny 60 dni, czyli do 30.10.2023 r. Wszystkie zgłoszone osoby będą objęte ubezpieczeniem od 1 września.  Każdy uczestnik ubezpieczenia otrzyma indywidualny certyfikat potwierdzający ubezpieczenie.

     Link do zawarcia umowy ubezpieczenia:  

                                             https://nnwdlaszkoly.pl/standard/0r3hSv

            

     Poniżej znajdują się dokumenty dotyczące ubezpieczenia w formacie PDF:

 

   Polisa NNW Szkolne dla MKS KOYAMA

 

  

  Ogólne Warunki Ubezpieczenia z tabelą uszczerbków

 

 

   Ulotka NNW Szkolne

 

 

   Atuty NNW Szkolne ALLIANZ

 

 

   Karta produktu NNW Szkolne

 

 

Druk zgłoszenia szkody NNW Szkolne

 

  Dodatkowe informacje pod nr. 501-445-554

 

OYAMA KARATE

R2
baner pion
Kraków
Copyrigcht © 2013 Małopolski Klub Sportowy KOYAMA