^Powrót
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

"Studiowanie karate jest jak wspinanie się na wysoką górę. Życie również przypomina wspinaczkę. Ważne jest, żeby wytrwale próbować dotrzeć na sam szczyt. Kiedy już się go osiągnie, można wiele dostrzec i zrozumieć. Stojąc u podnóża góry, można tylko podziwiać jej szczyt." ....................................................... Wielki Mistrz Shigeru Oyama, 10 dan


MKS KOYAMA
Telefon: 501-445-554
e-mail: mks@koyama.pl

Oyama Karate

KARATE i kickboxing

Małopolski Klub Sportowy KOYAMA - OYAMA KARATE - KICKBOXING

AKTUALNOŚCI

Zapraszamy na obóz letni - Kołobrzeg 2024

Zapraszamy na Letni Obóz Sportowo-Rekreacyjny, którego organizatorem jest MKS KOYAMA.  

Obóz odbędzie się w Kołobrzegu w terminie 14 – 27 VII 2024 r. – 12 pełnych dni pobytu od śniadania do kolacji plus podróż.

 

MIEJSCE: Ośrodek Kolonijny na bazie Internatu Zespołu Szkół Morskich w Kołobrzegu, położony w parku, 50 m od morza, zbezpośrednim wejściem na plażę. Kołobrzeg jest miejscowością z wyjątkowym mikroklimatem o właściwościach prozdrowotnych, wykorzystywanym do klimatoterapii. Pokoje 4 osobowe z łazienkami. Duży ogrodzony teren z bogatym zapleczem sportowym. Do dyspozycji: boiska do piłki nożnej i siatkowej, boisko wielofunkcyjne, sala gimnastyczna, jadalnia, świetlice, sala dyskotekowa, stoły do tenisa stołowego, bilard, „piłkarzyki”, miejsce na ognisko oraz okoliczne tereny rekreacyjne. Zapewniona opieka medyczna i ratowników wodnych.

WYŻYWIENIE:  Trzy posiłki dziennie plus podwieczorek oraz prowiant na drogę powrotną.

PRZEJAZD:   Zorganizowana podróż nocnym pociągiem na trasie Kraków – Kołobrzeg. Wyjazd z Dworca Kraków Główny wieczorem 14 VII (niedziela), powrót rano 27 VII (sobota).

KADRA:    Doświadczeni instruktorzy klubowi oraz opieka pedagogiczna pod kierownictwem Shihan Mirosława Osiki 5 dan.

PROGRAM: W trakcie obozu będzie realizowany różnorodny program sportowo-rekreacyjny i turystyczny. W jego ramach: treningi karate i kickboxing (2 razy dziennie) w różnych sceneriach – sala, plaża, boisko (nauka nowego materiału oraz taktyka walki i elementy boksu, Tonfa i Bo dla zaawansowanych, możliwość zdania egzaminu na kolejny stopień kyu), plażowanie oraz kąpiele w morzu, gry zespołowe, wycieczki piesze, zabawy na świeżym powietrzu, dyskoteki, konkursy, zawody, ognisko zpieczeniem kiełbasek. Ponadto zwiedzanie Kołobrzegu (stare miasto, latarnia morska, molo, Skansen Morski, Muzeum Oręża Polskiego, Muzeum 6D - Maszoperia), a także rejs statkiem lub łodzią motorową oraz inne atrakcje niespodzianki. Każdy uczestnik otrzyma pamiątkową koszulkę i czapeczkę.

KOSZT:     2550 zł – płatne w dwóch ratach na konto klubu nr:  03 8589 0006 0000 0026 1948 0001.

Pierwsza rata w wysokości 550 zł płatna przy zapisie, druga (2000 zł) do 10.06.2024 r. Cena obejmuje przejazd, noclegi, wyżywienie, opiekę wychowawczą, szkolenie, ubezpieczenie NNW, opłaty klimatyczne, w/w program (z wyjątkiem egzaminu), czapeczkę oraz pamiątkowy podkoszulek. Dla rodzeństwa zniżka 100 zł od uczestnika.

ZAPISY:  Obóz jest adresowany do członków MKS KOYAMA – dzieci, młodzieży i dorosłych, ale mogą w nim również wziąć udział osoby niećwiczące (rodzeństwo, kuzyni, znajomi) oraz członkowie innych klubów oyama karate.
W celu rezerwacji miejsca
należy zgłosić telefonicznie lub mailowo chęć udziału w obozie oraz wpłacić pierwszą ratę. Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Następnie kartę uczestnika obozu (otrzyma

ną od instruktora lub mailowo) trzeba dokładnie wypełnić i zwrócić do dnia 10.06.2024 r. W czerwcu wszyscy uczestnicy uzyskają szczegółowe informacje dotyczące wyjazdu oraz listę rzeczy do zabrania.

 

 

      SERDECZNIE  ZAPRASZAMY

Shihan Mirosław Osika 5 dan  z  kadrą instruktorską

OYAMA KARATE

R2
baner pion
Kraków
Copyrigcht © 2013 Małopolski Klub Sportowy KOYAMA